97 Opel Omega 2.0 CD

avcı22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
97 Model Opel Vectra 2.0 CD Otomatik arabamı sattıktan sonra 99 Model Otomatik Proton almıştım.Aracımı sattığıma pişman olup geri istedim aracımı ama alan arkadaş vermemişti.Proton u bugün sattım.Daha önce gözüme kestirdiim 97 Model Otomatik Opel Omega aldım.Kısmet olursa cuma günü satışını alacağım.Araba da donanım olarak herşey var.Tank gibi maşaallah.Arabam 268 binde ama kazası ve değişeni yok.Orjinal etiketleri üzerinde duruyor.Orjinal stepnesinde toz bile yok.Hiç kullanılmamış.Bundan önceki sahipleri çok temiz kullanmış arabayı.Bugün yağını ve yağ filtresini değiştirdim.Bilgisayara soktum.Eksantirik Devir Mili arızası verdi sadece.Hemen aldım.Pazartesi günü değişecek.Araştırdım Opel Omega ların kronik bir problemi imiş.Kısaca mükemmel bir omega almışım.

deqmab.jpg
[/IMG]

2s8ms6v.jpg
[/IMG]

r2q05e.jpg
[/IMG]

2s00q60.jpg
[/IMG]

1ze8qz5.jpg
[/IMG]

29fsah4.jpg
[/IMG]
deqmab.jpg

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Diri araç maşallah kazasiz belasiz kullan

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Masallah hocam rengide güzelmiş.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermeden ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin. Omegalar gerçekten tank gibi araba, hele hele bir de yıpranmamış olursa tadından yenmez. Her zaman aklımda olan arabalar arasında üst sıralarda yerini alıyor.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O arka koltuklardaki diz mesafesini seveyim, gemi gibi araba şu omegalar, nazar deymesin.

avcı22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Amin sağolun arkadaşlar.Dün Edirne den Kırklareline gittim.Tabiki stabil kullanma ile(2000-2500 devirin üstüne çok çıkmadan 90-100 km sürat ile)şehirlerarası 25 kuruş yaktı.Şehiriçi 37 kuruş bir oran çıktı.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 17:14 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 17:12 ----------

Araba bir firmanın makam aracı olarak kullanıldığı için mükemmel bakılmış.Herşeyi ile ilk günkü gibi.km çok olduğuna bakmayın.motor açılmamış,bakımı da aksatılmayınca performansından birşey kaybetmemiş.

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun bizim bir abide vardı gerçekten içine bindiğin zaman zırhlı arabada gibi hissediyodum kendimi :D

avcı22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağolun arakadaşlar.Dün triger setini değiştirdim.Marş motorunun bakımını yaptırdım.Arka elektrikli perde çalışmıyor.Onu da halledecek elektrikçi.

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arka perdenin içinde plastik bir dişli var o kırıldığı için perde açılıp kapanmaz yada toplamaz. Hayırlı olsun bu arada 2.5 olsa tadından yenmezdi

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi