Arabistanda BENZİN Fİyatları Hk. Bilgi...

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
ama devlet doğayı ve bizi düşünüyo oyle demeyin. arabayla cok gezmeyelim co2 salınımı az olsun cevre temiz kalsın......:mad::mad::mad: (asıl içimden gecenleri bu 3 kırmızı arkadas cok iyi anlatıyo sanırım)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ama devlet doğayı ve bizi düşünüyo oyle demeyin. arabayla cok gezmeyelim co2 salınımı az olsun cevre temiz kalsın......:mad::mad::mad: (asıl içimden gecenleri bu 3 kırmızı arkadas cok iyi anlatıyo sanırım)

Onun için beylere hava taşıtları aldılar demek, o zaman yeni tanımlama artık şu şekilde olur; "asılları yaya vekilleri aya" :mad:(bu da benim kankam)

SertJole

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkezi sinirlendirdim sanırım:) Kusura bakmayın arkadaşlar ama benzine mazota malesef inanılmaz rakamlar öduyoruz. gerçekten çok zengin ülkeyiz!...
Hani şu kardeş ülke azerbaycan varya.. Bizden 20 yıl geride olduğu söylenen Azerbaycan.. Ordada 1 litre benzin 50Krş'tu bundan 2 ay once gittiğimde.. :) Ve azeri kardeşler benzin pahalandı diye böbürleniyolardı...Savaş abi ve onur kardeşim sinirlenmeniz için 2 ülke daha var aklımda ama yazmayacağım :)

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizi yakita 3 bucuk kusur lira para vermeye okadar cok alistirdilarki artik degil arabistana tridat tobagoyada gitsek (ki bilmiyorum orda ne kadar) biz gene burdaki fiyati veririz... bu ne yaaaa... insan artik arabaya binmeyede korkcak

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haydi Opete BP'ye Shelle mazot karşılığı bardak çanak kazanmaya !
saygılarımla...

:)))))))))))))))

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araplarda petrol bitince napacaklar çok merak ediyorum:)

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende ara ara irana gider depoyu fuller 9 tl öderdim oda türkiyeden gelmiş kazıklı hali idi
ama bizim devlet tuttu cıkışta benzini sorun etti irana dedi getirip burda satıyor verme dedi iran hükümetide yeni bir yasa cıkardı türkiye cumhuriyeti araclarına fiyat farkı uygulattı istasyonda fiyat aynı ama gümrüğe geldiğinde aracının standart deposu kac lt ise ister depoun dolu olsun ister olmasın tam depo parası türkiyedeki fiyattan fatura kesip parayı senden alıyor yani kendi soyduğu yetmedi devletimizin şimdide irana soyduruyor ama iranlılar bizim paramızla 5/6 tl tam depo getiriyor burda 2,00-2,25/2,50 den satıp gidiyor
tabi bizim daha büyük sorunlarımız var biz onlarla meşkul olalım birbirimizi yiyelim !!!!!!!!

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında ayda 1 defa benzin mazot lpg 1 liraya inmesi lazım :D
ben hemen arabanın arkasına tank yaptırırım :D

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben merak ettim. Arabistanda benzin böyle ucuzken Mazot fiyatı ne kadardır diye :)
Herhalde 10 Liraya 1000 KM'mi ne gider :p

M3R4KLI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim 1.3 multijet araçlarla gideceksin oraya deponun yerini unutturacak sana :D