Arabistanda BENZİN Fİyatları Hk. Bilgi...

SertJole

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben merak ettim. Arabistanda benzin böyle ucuzken Mazot fiyatı ne kadardır diye :)
Herhalde 10 Liraya 1000 KM'mi ne gider :p

arabistanda mazotlu arabaya rastlamadım hiç ... :rolleyes:
arabistanda Fabrika müdüründe Porsche Cayenne vardı.. Öğle yemeği için yemekhanenin önüne gelirdi arabanın içi ısınmasın diye klimayı kapamamak için arabayı çalışır halde bırakırdı. :) nasıl olsa benzin sudan ucuz :)

(Benzin sudan ucuz lafı doğrudur) :)

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
adamların memleketindden petrol cıkıyor neyi tartışıyoruzki :)

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orada da su pahalı ama :) tesellimiz bu gerçi biz 100kmde kaç litre su tüketiriz ki :D

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ülkede benzini bu kadar pahalı yapan maliyetler mi yoksa vatandasını soyulacak kaz gören zihniyet mi ,bir ülkenin gelişmişliği,siyasetçisinin dürüst ve idealistliği asgari ücret ve emeklisine verdiği miktar ile ölçülür bizdeki durum ortada ülkende 600 tl asgari ücret benzin senin,benim neyime

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
ülkede benzini bu kadar pahalı yapan maliyetler mi yoksa vatandasını soyulacak kaz gören zihniyet mi ,bir ülkenin gelişmişliği,siyasetçisinin dürüst ve idealistliği asgari ücret ve emeklisine verdiği miktar ile ölçülür bizdeki durum ortada ülkende 600 tl asgari ücret benzin senin,benim neyime

Aylık 600TL alan bir insanında araba alması bence traji komik.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada kendi maaşlarını 6000-7000 tl seviyesinden asagı dusurmeyen,kıyak emeklılıkten faydalanan her milletvekiline ülkesine faydası olsun olmasın aldıkları para haram zıkkım olsun taa ki asgari ücreti 1500 -2000 usd yapmadıkları ana kadar :D az daha yazarsam kufredıp 550 densız yuzunden banlanacaktım :D

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
ülkenın her halı komık zaten ne yanı 600 tl alanda mı kabahat ona bu parayla yasayacaksın dıyende mı

600TL alıpta araba sevdasına düşende kabahat bence. Bu arabanın vergisini bakımını benzini hesaplamadan ayağım yerden kesilsin diyip Araba sevdasına düşen sonrada gelip de 600TL maaşı ile, yok benzine şu kadar zam yapıldı, vergiler bu kadar arttırıldı. diyende çok masum sayılmaz bence...

Bir ata sözü ayağını yorganına göre uzat

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
600TL alıpta araba sevdasına düşende kabahat bence. Bu arabanın vergisini bakımını benzini hesaplamadan ayağım yerden kesilsin diyip Araba sevdasına düşen sonrada gelip de 600TL maaşı ile, yok benzine şu kadar zam yapıldı, vergiler bu kadar arttırıldı. diyende çok masum sayılmaz bence...

Bir ata sözü ayağını yorganına göre uzat
kardesım senın durumun ıyı olabılır ama sen ınsanların yasam standartına gem vuramazsın adam 600 tl alır 2000 tl bırıktırır sahın alır bıner bunu burada tartısmak yersız bız ulkenın neden boyle oldugunu ıronı yaparak elestırıyoruz sen halınden benzın fıyatından memnunsan sorun yok sıze sen dıye hıtap edıyorum samımıyetıme verınız lutfen ülkem sıkıntılı bu benzınle alakalı,insan yerıne koyulmamakla alakalı vs.vs.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Bu ülkede kimseye 600TL ile yaşayacaksın denmiyor herkes kendi standartını kendi belirler. Eğer maaşından memnun değilsen azim edeceksin kademeni yükselteceksin, Yok bana 600TL yeter diyip. Oturduğumuz kaba etimizden söyleneceksen değil 600TL, 300TL bile fazla, adam 600TL maaş alıyor. 2.000TL kredi kartı var. Şimdi duya gibiyim bunu verende şuç bence hiçte değil sen maaşını bilmiyormusun arkadaş bu parayı bu ay değil öteki ay ödeyeceğini bilmiyormusun. adamlar limitini 2.000TL ye çıkarırken ses seda yok. Ödeyemeyince yandım allahım nedir bu milletin hali.

Bende aynı durumlara düştüm. 1.000TL maaşla çalışırken 4.000TL'lik kredi kartım vardı. Bedava gibiydi ondan 3 taksit bundan 5 taksit derken ay sonları gelmez oldu. En sonunda kredi çektim. yavaş yavaş 4.000TL yi faizleri ve dosya açma parası ile 6.500TL olarak geri ödedim. Şimdi suç kimde ?