Astra 1.6 hb mi? Yeni astra 1.6 sedan mı?

Astra hb 1.6 mı Yeni astra 1.6 sedan mı?

• Astra hb 1.6

Oy: 83 66.9%
  • Yeni astra sedan 1.6

Oy: 41 33.1%

• Kullanılan toplam oy
    124

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende uzun zamandır astra sedanları düşünüyorum. astra hb mi sattıktan sonra alcam inşallah. hb genç işi. kullandığım için diyorum, tam bir spor araba. ama arka koltukların diz mesafesi sedan a göre dar. sedan ın arkasında oturmak inanın çok güzel. çok geniş bir araç. çocuğunda varmış, bence sedan. ama tamamıyle geniş olduğu için

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra sedan kullanıyoruz yeni kasa araba oldu olası bana büyük geliyor yanasırken filan hala alısamadım sürerkende arkayı göremiyor gibiyim sevemedim gitti, ikisinede oturun bayide görüş mesafelerine arka koltuk aralıklarına bakın kararınızı verin.

halcon_negro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.iremsilver.com
sedanın arkadan görünüşünü ben pek beğenmedim.Bende HB diyenlerdenim, ki bende HB almayı düşünüyorum.Ya bide 1.6 easytronicler hantal falan diyenler var,ben easytronic almayı düşünüyorum.O kadar hantal mı ya.Sahibi olanlar bi cevap verirse makbule geçer.

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sedanın arkadan görünüşünü ben pek beğenmedim.Bende HB diyenlerdenim, ki bende HB almayı düşünüyorum.Ya bide 1.6 easytronicler hantal falan diyenler var,ben easytronic almayı düşünüyorum.O kadar hantal mı ya.Sahibi olanlar bi cevap verirse makbule geçer.
benim 2005 astram da easytronicdi 2008 i de özellikle easytronic aldım.Küllim yalan.Hantal filan değil...Şimdi bi de hild holder koydular,geri de kaçırmıyor artık..İstanbul şehiriçinde çok rahat.ben memnunum.Bugüne kadar arıza ile de karşılaşmadım Allah a şükür.

halcon_negro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.iremsilver.com
benim 2005 astram da easytronicdi 2008 i de özellikle easytronic aldım.Küllim yalan.Hantal filan değil...Şimdi bi de hild holder koydular,geri de kaçırmıyor artık..İstanbul şehiriçinde çok rahat.ben memnunum.Bugüne kadar arıza ile de karşılaşmadım Allah a şükür.
Eyvallah Ezgene kardeş.

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bence %100 sedan bide easytronic olucak bugün okul dönüşü gaziemir opaza uğradım ya galeriye antara gelmiş bindim deri kaplamaları o kadar yumuşakki dokundukça dokunasım geldi muhteşemdi rüya gibi fiyatıda öle 96bin ytlcik bişi diil canım hihi astra nbye binfim sonra 10 numara araç mutlaka alternatifte bulundurun hbden daha güzel görünüo ama hb daha sportif duruo o ayrı

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
belirteyim galerinden çıkınca corsama binince hiç yadırgamadım hani derlerya soğur insan diğer arabaları görünce bizim arabada ordan sıfır km çıktı o anı allah herkese nasip etsin opel gene opel her ne olursa olsun

airbus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra hb tabikii