Astra F Kullanıcıları Buraya

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servis bakım zamanlarını o bakım ışıkları da km si geldiğinde yanarak kullanıcısına gösterityor burak, yani ezberden 10 de bir yağ değişimi vs için gidebilirsin, 10 km yi takip etmek o kadar zor sayılmaz ;)

çalıştırmadan önce yanar o lamba bide bazen arıza göstermek için yanıyor,bilg. a bağlayıp ne hatası olduğunu buluyorlar
Saol hakan abi verdiğin bilgikler için ben 100.000likte acaba yetkili servis o lambayı söndürdümü die merak ettim o yüzden böle bi soru sordum çünkü direksiyon dersine giderken o aracın anahtar amblemi boyuna yanıyordu hocaya sordum "len napcan sen onu bunu kullan işte dedi" ama meraklı olduğum için sorduydum nese servisi başka yere yaptığı için silemiyomuş:D
bide 10 km anlamadım 10.00 mi kastın zaten yağ değişimi kartta yazıyo Hakan abi:D sırf topic şenlensin die aracımı yakından tanımak istedim kusura bakma başını şişirdim heralde:)

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ettirmezmiyim her hafta ettirdim ama değişen yok şehir içi benzin parası hariç 230 yakıyo bana çok geliyo.otomatik diye mi
:eek: abi bu ne ya gerçekten baya bi yakıyomuş gazı hesapladın dimi benimki benzinli buna yakın bişey yakıyo alla alla yoksa benmi yanlış hesaplıyorum:eek: walla şimdi şehir içi bizim araçlar 100kmde 8 litre yamıyomu:rolleyes:

canse89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:eek: abi bu ne ya gerçekten baya bi yakıyomuş gazı hesapladın dimi benimki benzinli buna yakın bişey yakıyo alla alla yoksa benmi yanlış hesaplıyorum:eek: walla şimdi şehir içi bizim araçlar 100kmde 8 litre yamıyomu:rolleyes:

bilmiyorum ama benimki çok yakıyor buna bir çözümde bulamıyorum.otomatik diye bu kadar çok mu farkeder.anlayamıyorum.sen en son ne zaman hesapladın burak kışın 8 litre bedava ya.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyler sizin astranızda radyo anteni otomatik mi değil mi otomatik olup yeni yaptıran var mı??ben otomatiğe çevircemde memnun musunz??
benim otomatikti
iptal ettim :)
çok çirkin göründüğünü düşünüyorum bayrak direğ gibi, bir de kontak açtıkça zırzızrzır edip sinir ediyo insanı
gerçi benimki arızalıydı, yenisi de çok para dediller sabit anten taktım
birde senin benzin otomatik olduğu için fazla diye düşünmeye başladım,
büyük ihtimalle bizimkilerden daha ağırdır kasa onun da etkisi olur
ama ş.içini kıyaslamamak lazım, herkesin ortamı farklı o yüzden hesaplar tutmayabilir birbirini
lpg ne marka ben de taktırmayı düşünüyorum

Son düzenleme:

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilmiyorum ama benimki çok yakıyor buna bir çözümde bulamıyorum.otomatik diye bu kadar çok mu farkeder.anlayamıyorum.sen en son ne zaman hesapladın burak kışın 8 litre bedava ya.
benimki yaz hesabı ya ama hata yapmış oladabilirim çünkü baya bi kafamız karıştıydı hehe...

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim otomatikti
çok çirkin göründüğünü düşünüyorum bayrak direğ gibi, bir de kontak açtıkça zırzızrzır edip sinir ediyo insanı
ama ş.içini kıyaslamamak lazım, herkesin ortamı farklı o yüzden hesaplar tutmayabilir birbirini
Hakan abi bizimki düz walla ben hiç çıkarmıyorum ihtiyaçta duymuyorum gerçi benim şuan cd çalar olduğu için onunda radyo frekansı çok ii hiç çekmemezlik yapmıyo uzun yoldadas zaten cd takıyoruz gerek kalmıyo:D

canse89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim otomatikti

ya bende orj motoru var sağlam benımkıde düz dü kırıldı. o motora orjınal çıbuk taktırmak istiyorum.özel servis 45lira dedi.ama kararszım..lpg zavolli 1400 ytl taktırdım..

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otomatiğe çevirmeni tavsiye etmem.benimki buz yapmıştı dişlileri sıyırmış.yani buzlu havada elini radyoya attığın an bozulma ihtimali var

canse89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otomatiğe çevirmeni tavsiye etmem.benimki buz yapmıştı dişlileri sıyırmış.yani buzlu havada elini radyoya attığın an bozulma ihtimali var

izmirde pek buzlu hava olmaz ama yinede uyarın için sağol.orjınal anten çok üzel kalın ve sağlam otomatik motoru önemli kanımca.