Astra G Performans Önerileri ?

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sadece kat iptali düşünüyorum hocam. Seste azda olsa farklılık olsun diye. Yoksa aşırı bi güç istemiyorum. Orj son ve orta susturucu headers kalacak. Sadece kat iptal edilecek

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

yakıt artıcak aracın sıkıstırması dusucek ama gaza anıden bastıgınde ıvmelenmesı gıdıcek? emın ol ıstemezsın boyle bırsey yasadım bılıyorum ama tercıh senın ses ıstıyorsan gıt hks power al orjınal egzoz sıstemıylee bu kadar da ses cıkmazkı dersın

OzanKILIC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yakıt artıcak aracın sıkıstırması dusucek ama gaza anıden bastıgınde ıvmelenmesı gıdıcek? emın ol ıstemezsın boyle bırsey yasadım bılıyorum ama tercıh senın ses ıstıyorsan gıt hks power al orjınal egzoz sıstemıylee bu kadar da ses cıkmazkı dersın

başına gelmişse vazgeçelim hocam. egzoza ceza çok yazılıyor mersinde denetim fazla. o yüzden son susturucuyu hks takarsam kesin yazılır. egzozda ses olmasın tip olsun yine yazılıyor. yani orjinal görünmesi lazım. şuan aklımda headersn çıkışından orta susturucu arasına bi kumandalı egzoz düşünüyorum. bu konuda ne düşünüyorsun ?

Gry54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Headers yaparsan alt devirler olur üst devirlerde çok iyi performans artışı yakalarsin + yakıt tüketimi tabi artar

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Son düzenleme:

OzanKILIC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Headers yaparsan alt devirler olur üst devirlerde çok iyi performans artışı yakalarsin + yakıt tüketimi tabo

Fazla bi masraf yapmak istemiyorum hocam. Ailede kullanıyor ve satma durumu olabilir her an.

Gry54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Headers yaparsan alt devirler olur üst devirlerde çok iyi performans artışı yakalarsin + yakıt tüketimi tabi artar

Yazım da hata vardı düzelttim.

OzanKILIC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazım da hata vardı düzelttim.

Headers vs maaliyetli olur. Eğer satma problemim olmazsa aklımda var bi kaç şey. Ama satacağım arabaya masraf etmek istemiyorum.

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başına gelmişse vazgeçelim hocam. egzoza ceza çok yazılıyor mersinde denetim fazla. o yüzden son susturucuyu hks takarsam kesin yazılır. egzozda ses olmasın tip olsun yine yazılıyor. yani orjinal görünmesi lazım. şuan aklımda headersn çıkışından orta susturucu arasına bi kumandalı egzoz düşünüyorum. bu konuda ne düşünüyorsun ?

cut out yap kafan rahat gez derımmm hocam

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mantzel manifold + kn açık hava filtresi + 51 lik düz boru ve spor arka susturucu+ ve yazılm ile x16xel astrada 136 hp güç aldık...

site içi aramada mantzel monifold,powerbox uygulamaları ile sayfalarca bilgiye ulaşabilirsin...

Son düzenleme:

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mantzel manifold + kn açık hava filtresi + 51 lik düz boru ve spor arka susturucu+ ve yazılm ile x16xel astrada 136 hp güç aldık...

site içi aramada mantzel monifold,powerbox uygulamaları ile sayfalarca bilgiye ulaşabilirsin...

gökay bey bu uygulamalar sonucu alt devirlerde performans kaybı yaşadınız mı? benimde çok istdiğim uygulamalar ama sonuçta istanbulda yaşıyorum trafikte çok sıkıntı çıkarır yazılımla veya farklı birşeylerle olursa bu alt devirlerdeki performans düşüşünün önüne geçebilir miyiz?