Astra h 1.3 ŞIKIRTI SESİ

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Evet yinede bir kere hafif gaz vererek deneyin sonrasında mecburen v kayışı gergi kütüğü sonra zincir gergisi ve en son zincir kalıyor

slymn50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet yinede bir kere hafif gaz vererek deneyin sonrasında mecburen v kayışı gergi kütüğü sonra zincir gergisi ve en son zincir kalıyor
Bu arada zincir kontrolü için açtıktan sonra degisim daha mantikli olmaz mi? Nerdeyse aynı işçilik ücreti tutar.Bu arada uygular mi bilemiyorum ama söylediğin secenekleri haftaici ustaya ileticem.Cok teşekkür ederim

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Söküldükten sonra değişim daha iyi üstad tabikide

• Beğen
Tepkiler: slymn50

slymn50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Söküldükten sonra değişim daha iyi üstad tabikide
mrb hocam bugün enjektorler tekrar söküldü bakildi,herhangi bir sorun ile karsilasilmadi.Pompaci da sesin normal olmadığı kanisinda ama sorun enjektor degilmis diyor.Orda isim bitince ustama gittim.Ustam kendinden emin sekilde enjektör degilse egrden olur diyor.Musait olunca gel egrye bakalim diyor.Egr yi iptal ettirdim dedim tekrar acariz diyor.Boyle bisey olabilir mi acaba 🤔

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
egr iptal olduysa sonradan bence ses yapmaz körleme yapılır ve egr soketi çıkarılıp yazılım atılır körlemede araya ince saç kesilir yinede bakmak gerekli

slymn50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egr iptal olduysa sonradan bence ses yapmaz körleme yapılır ve egr soketi çıkarılıp yazılım atılır körlemede araya ince saç kesilir yinede bakmak gerekli
Ben yazilimla iptal ettirdim sonra hemen sanayide korlettim ucuna kaynak yapti sadece.Simdi kaynagi geri acacak bana da yazilimj iptal ettirecek heralde.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
aynen öyle olur egr değiştirir sonrasında cunku kaynak yapıldıysa tam yapışmaz aslında o kaynak olmaz araya conta kestirilir kullanılır

slymn50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen öyle olur egr değiştirir sonrasında cunku kaynak yapıldıysa tam yapışmaz aslında o kaynak olmaz araya conta kestirilir kullanılır
Yazilimla beyinden iptal edilmis olduğu halde contaya falan gerek olmasi garip geliyor ayrica kaynakli olarak koreltilmis bi de.Yani yazilimla iptaline ragmen contanin olmamasi ses yapabiliyorsa o zaman benim tekrar yazilimi iptal ettirmem gerekmez.Kafa milyon oldu🙂 Sesin kaynagi oldugu konusunda suphelerim var yazilim kaldirip degilse tekrar yazilim attirip tekrar kaynak yaptirmak vs sıkıcı is valla ne bileyim cozemedim gitti

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
şimdi korleyince aracın yanma odasına yanmış egzoz gazı girmeyecek bunuda yazılımla körlmeyince araba koruma moda girebilir ve arıza ışığı yakar 2 si bir arada olması gerekli sonra yazılımla iptal edip eğer körleme yapmasanız egr basınctan belkide patlar yani zorla basınc girer egr ye bunun içinde egr körlenir ama bunu egr bozulursa yapılır aracınız egr körlerseniz anlık gazlamalarda egzoz siyah duman atar ve uzun vadede dpf dolabilir

• Beğen
Tepkiler: slymn50

Conss

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Sorunun kaynağını bulabildiniz mi? Aynı sorunu yaşıyorum 2008 Astra H 1.3 CDTI aracımda.