astra j 1.3 cdti chip tuning

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Bu motoru önerir misin Emre abi?

90 lık ile pek farkı yok motor açısından ama şanzuman H kasaya göre ilginç olmuş. Test etmeden önce herkes daha kötü olmuş derken, ben kullandığımda ilk vitesteki aracı ezme, zarar verme olayı çok daha az azalmış. O yüzden biraz kısa olduğundan yavaş kalabiliyor. Tabi şanzuman farkından son hızlardaki yakıt tüketimi de fazla. Ben son derece başarılı buldum. İlerde Chip ile de keyifli olacaktır elbet.

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim polo yerine bunu düşündük ama ne derece doğru olur bilemiyordum. Son tahlilde önereceğin bir motor var mı başka marka da da olur?

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi yorumun için teşekkürler. Clioda belirgin rüzgar sesi var ve arka çapraz görüş sıkıntılı. Bu da tehlikeli olduğu için eledim.
VW de araba bulmak imkansız . olmuşken donanımlı olsun diyoruz ama bu da çok güçlü bir seçenek
Leonda da 52.500 full paket için fiyat aldım.Ama dsg şanzımanlı aslında süper fiyat.(kararan aynası vsvs hepsi var.)
Astra cosmo için de 54.200 tl filolu fiyat aldım.
ÖTV zammına kalmadan işi halledelim diyorum ama kafam karışık :(

Son düzenleme:

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Tolga aklın yolu bir, aynı araçları incelemişiz, Astra J de ben görüş sorunu yaşıyorum, aracı kestiremiyorum, tüm koltuk ayna kombinasyonlarını denedim, yok sağ tarafı çözemedim. Araca yabancılıkla alakası yok. Boy ve kilo ile orantılı, koltuk pozisyonu ile alakalı, orta boy arkadaş da sorun yok mesela. Clio da görüş genel dert mi bilmiyorum ama ben fark edemedim kısa test sürüşünde. Clio sınıfı diğer seçeneklere göre daha düşük zaten, o paraya o sesi duymamak gerek. İlerde şirketler clio ya yönelince, 2. el de kısa sürede değer kaybı çok olabilir.

Astra için iyi fiyat yakalamışsın, karar verdiğinde aklında olsun Astra Opelin kampanya aracıdır, 3 ayda 1 kampanyaya girer, en fazla 4 ayı bulur. Takip et aralığı :) Ama aldığın fiyat kampanya üstüne indirim gibi.

İşin içinde aile yoksa, leon daha sportif. Üstteki linkten baksana al beni diyor. Ama çok apaçisi var.

Sonuçta araçlar yeni kasa avantajın var.

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özellikle motor , donanım , 2. el ön plana çıktığında ne diyorsun en son tahlilde :D
aslında yeni leon güzel ama iki çekincem var.
1- ÖTV ile birlikte güzel bi bindirim olacak buna.
2- Eskisine göre zamlı olacağı için 2. elde sorun olup olmaması , dediğin gibi bunun da apaçisi çıkarsa işimiz var. :(

şöyle de bir sorum olacak. Bizde 2004 polo 1.4 75 hp comfortline var.İlk sahibiyiz. Kararan ayna + climatronic + yağmur sensörü + alarm gibi özellikleri var. Bu araç 135 binde ve 9 yaşı bitirip 10 dan gün aldı. Bu aracı artık değiştirmeli miyiz yoksa devam mı etmeliyiz? Malum aracın da değerinin düşmesi söz konusu. Buna karar verirsek diğer seçenekleri de daha sağlıklı değerlendiririz.

Son düzenleme:

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Motorda tabiki vw grubu 1.6 her zaman ön planda, donanımı pek irdelemedim açıkcası. 2.el leon da pek zararlı olacağını sanmıyorum, normal düşer sanırsam, sonuçta talibi çok. 2. elde değer kaybı polo için, araçtan memnunsanız devam edebilirsiniz ama 10 yaşında sonuçta. Ederini bulduktan sonra 1 aylık araçta satılır, 10 yaşında araçta. Değerinde satın, satınca 1 hafta araçsız kalarak yenisini alabilirsiniz. Yada güzel takas teklifi varsa bayii de değerlendirebilirsiniz. Ama çekinceniz doğru, bence geç bile kalmışsınız satmakta.

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra alıp da çere çöpe geçilmek biraz koyar gibi geliyor. Vw nin motoru tartışılmaz. Peki parayı bir yana bıraktığımızda golf highline mi astra cosmo mu? son sorum :)