Astra J arıza ışığı yakmayan gündüz ledi

• Konuyu başlatan madmax50
  • Başlangıç tarihi

Erhan42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J arıza ışığı yakmayan gündüz ledi

mucahitduran link' Alıntı:
Erhan Bey harika görünüyorlar. Tekrar elinize sağlık. Aynı renk sis farlarını da yaptınız mı tamamdır :))₺
Mücahit Bey sis farlarımı photon 5000k yapmıştım zaten ama onlarla resim çekmemişim. Birlerini çok güzel tamamladılar.

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Erhan42 link' Alıntı:
[img=450x600]http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/09/01/74c4a453d8e33df4fe076de55a988557.jpg[/img]
[img=450x600]http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/09/01/be44cae8f946ca91c106b8b360c908a2.jpg[/img]
Bunlarda gece hali. Artıları birbirine bağladığım için kısılma yok. Bir fikir vermiştir umarım.

Hocam Elinize Sağlık Çok güzel olmuş bende aldım bu ledlerden 2 çift ilk takımın başını yedi çözemedim nasıl yapıldığını ikinci çifte ise dokunmaya kıyamıyorum siz bana özelden kargo adresinizi verseniz ben size ledleri kargolasam banada yapsanız olurmu sonra da siz bana geri yollarsınız :D

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Erhan42 link' Alıntı:
Mücahit Bey sis farlarımı photon 5000k yapmıştım zaten ama onlarla resim çekmemişim. Birlerini çok güzel tamamladılar.
Eminim mükemmel duruyordur Erhan Bey. Güzel günlerde, kazasız, belasız kullanmanız dileklerimle.

Erhan42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Hocam Elinize Sağlık Çok güzel olmuş bende aldım bu ledlerden 2 çift ilk takımın başını yedi çözemedim nasıl yapıldığını ikinci çifte ise dokunmaya kıyamıyorum siz bana özelden kargo adresinizi verseniz ben size ledleri kargolasam banada yapsanız olurmu sonra da siz bana geri yollarsınız :D
Murat özelden mesaj yolladım. Ledleri yolla bana hallederiz.

AlettaOcean

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

turuncu yapabilir miyiz yapan var mı acaba

Erhan42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yapan arkadaşlarımız vardı ama hangi ledi kullanıyorlar bilmiyorum.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Erhan42 link' Alıntı:
Murat özelden mesaj yolladım. Ledleri yolla bana hallederiz.

Merhaba Erhan, benim gibi bu işten pek anlamayanlar için ledin bacak bağlantılarını yaparken video çekip paylaşabilirsen süper olur

Erhan42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Merhaba Erhan, benim gibi bu işten pek anlamayanlar için ledin bacak bağlantılarını yaparken video çekip paylaşabilirsen süper olur
Arkadaşlar bu olayı gözünüzde büyütmeyin gerçekten çok basit. Sadece artı ve eksi uçları bulmalısınız. Video çekmeye çalışırım ama yukarıda yayınladığım resimlerde de gayet açık gözüküyor. Aynı kutuplu bacakları aynı yöne çeviriyoruz yani + uçlar bi tarafta - uçlar bir tarafta olacak. Burda önemli olan uçları bulmak.

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Erhan42 link' Alıntı:
Arkadaşlar bu olayı gözünüzde büyütmeyin gerçekten çok basit. Sadece artı ve eksi uçları bulmalısınız. Video çekmeye çalışırım ama yukarıda yayınladığım resimlerde de gayet açık gözüküyor. Aynı kutuplu bacakları aynı yöne çeviriyoruz yani + uçlar bi tarafta - uçlar bir tarafta olacak. Burda önemli olan uçları bulmak.

Hocam Yolladım :D

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

mrt54 link' Alıntı:
Murat Hocam benim LED'lerden 1-2 tanesi patlamış sanırım. Gündüzlerim çakar gibi çakıp duruyor bir sağdan bir soldan :D milletvekili aracı yakın koruması gibi geziyorum :D