Benzin fiyatları güncellenmiş(buna zam denmez zamcık denir.)

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
evet tatil için geleceğim fakat bir arkadaşımın evinde kalacağım, mutlaka haberleşiriz, aslında bu sene gelecektim babamın rahatsızlığından ötürü erteledim

geçmiş olsun abi. umarım önemli bir şey yoktur. mutlaka haberini bekliyorum gelince.

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
lider85 kullanıcısı özel mesajlarıyla artık sapıklık boyutuna gelerek, hakaret ettiği için süresiz uzaklaştırılmıştır, bilginize.

duyarlılığınız için teşekkürler. keyifli forumlar diliyorum.

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beklerim abi mutlaka. bak tatil filan düşünüyorsan ben ORANGE COUNTY RESORT HOTEL KEMER de çalışıyorum. internetten bakarsın. tatil için fiyat alırız senin için :)
kusura bakmayın bende atlamış olmayım da geçen sene club marco polo da kalmıştım kemer güzel yer yine gelmeyi düşünüyorum bizede indirim olurmu

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
kusura bakmayın bende atlamış olmayım da geçen sene club marco polo da kalmıştım kemer güzel yer yine gelmeyi düşünüyorum bizede indirim olurmu
şuanda en uygun fiyatı alabileceğiniz anex ve jolly tourdur. anlaşmamız gereği biz tur şirketlerinin altında fiyat veremiyoruz. ama arkadaşım merthan kasarcıoğlu otelin satınalma deparman müd. derseniz dip fiyatlara düşerler. bu arada bu ayın 31inde oteli tadilata sokuyoruz. 4 ay kapatıcaz. seneye gelmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. çooook güzel yeniliklerimiz olacak :)

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şuanda en uygun fiyatı alabileceğiniz anex ve jolly tourdur. anlaşmamız gereği biz tur şirketlerinin altında fiyat veremiyoruz. ama arkadaşım merthan kasarcıoğlu otelin satınalma deparman müd. derseniz dip fiyatlara düşerler. bu arada bu ayın 31inde oteli tadilata sokuyoruz. 4 ay kapatıcaz. seneye gelmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. çooook güzel yeniliklerimiz olacak :)

çok teşekkür ediyorum ilginiz için:bir:, ben bu hafta düşünüyorum ayın sonunu bulmaz 1 hafta olcak zaten fazla değil

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Davete icabet etmemek olmaz derler :). Grup kurarsak en az kaç kişi olmak zorundayız? (Bizim samimi ailelerden oluşan bir gurubumuz var, maddi imkanlar ve izin durumları uygun olduğunda yaz/kış demeden yılda bir iki kere toplanırız)

Biraz konuyu dağıtalım :)

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
işimiz gücümüz kalmadı benim babam senin babanı döver tarzında çocukça tartışmalara giriyoruz. arkadaşlar bişey söyleyeceğim kusuruma bakmayın. kime oy verirseniz verin sorun oy verdim vermedim değil! ama bir laf vardır '' kılıfıa giren şemsiye açılmaz'' diye. kendi kendimize yapıyoruz haberimiz yok bazılarımız halinden memnun bazılarımız değil.

ben ve 4 arkadaşım cumartesi günü antalyada bir benzin istasyonunun girişine araçlarımızı park ettik. girişi engelledik. aynı isviçrede tır şöförlerinin yaptığı gibi. camlarına not yazdık. ''BU ARAÇ DÜNYANIN EN PAHALI BENZİNİ İLE ÇALIŞMAYA DAYANAMADIĞI İÇİN YOLDA KALMIŞTIR'' diye. birkaç gazete ve tv kanalını aradık gelsinler diye. gelip foto çeken oldu. ama polis nerden nasıl geldiylse 2 tane çekici ile araçlarımızı çekti. biraz önce otoparktan gidip aldık araçlarımızı. şimdi bakıyorum hiç bir yerde ne haber var nede yazı. örtbas hat saffada. nekadar eğlem yaparsanız yapın, birileri duyulmasın dediği zaman duyulmuyor.
ben ülkemi seviyorum. ama benim vatandaşım, yöneticim bana bu ülkeyi zından ediyorsa; nalet olsun hepsine.
herkez kendi ekmeğine bal sürme derdinde. kimsede kimseyi düşünmüyor.
benzin zamları ile ilgili protesto amaçlı bir düşüncesi olan varsa ilk başa beni yazsın. ben varım:bir:
bu tarz eylemlerin örtbas edilmemesi için keşke sizde video ve foto çekseydiniz ve sosyal medyada paylaşsaydınız polisin yaptığı iş güzarlığıda belgelerdiniz sonuçta bu eylem olumlu sonuçlansa onların da yararına olacak ama neyse

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla şu tatil o tur şirketi bu tur şirketi konuların okuyunca şu geldi aklıma.Arkadaş o kadar paranız var neden zam dan şikayet ediyosunuz?Zam haberi konuşulurken tur şirketlerinin reklamları tatil planları dolaşmaya başladı :) Bu kadar parası olup zam yerine tatil planı yapılıyorsa bu ülkede demek ki herkeste para var boş yere yaygara ypılıyor :)

Bu arada o lider85 bana da mesaj atmışta umursayan kim :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Valla şu tatil o tur şirketi bu tur şirketi konuların okuyunca şu geldi aklıma.Arkadaş o kadar paranız var neden zam dan şikayet ediyosunuz?Zam haberi konuşulurken tur şirketlerinin reklamları tatil planları dolaşmaya başladı :) Bu kadar parası olup zam yerine tatil planı yapılıyorsa bu ülkede demek ki herkeste para var boş yere yaygara ypılıyor :)

Bu arada o lider85 bana da mesaj atmışta umursayan kim :)
Yok be Kemal, öyle tam teşekküllü tatil kim biz kim, eş, dost, tanıdık bir yerden uygun bir fiyat denk gelirse eyvallah deyip birkaç günlüğüne bir araya geliyoruz, denk gelmezse de ayağımızı kırıp evde oturuyoruz. Mesela bu sene hiç toplanamadık :(, yani kısacası sezon sonu imkanlarından maksimum faydalanmaya çalışıyoruz :).

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu arada lider85 gerçek yüzünü göstermiş :(.