Benzin fiyatları güncellenmiş(buna zam denmez zamcık denir.)

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
kardaş benim annem babam akp ye oy verir ve sen onlara koyun dedin.
bende senan anana babana DAVARRR diyorum oldumu şimdi ?

Konuda seviyeli eleştiri konusunda uyarı yapmıştım. Bunu tam olarak algılayamayanlar, anlamak istemeyenler var sanırsam. O mesajdan önceki baş bir mesaja alıntı yaparak, yapılan uyarıyı hiçe sayarak, konuyu saptırmaya gerdirmeye çalışmayın. Bu şekilde insanları tahrik etmeye çalışmayın. Üstüne de sürekli report ederek konunun sonlandırılmasını istiyorsunuz. Uyarıdan itibaren bir hakaret gördüğünüz an report edin, gereğini yapalım. Davarı üstüne alınan arkadaş(lar) var ise, konunun sapmaması için cevaplamazsa sevinirim. 10 güne yeni zam açıklanır, o zamana kadar lider85 kullanıcısı uyarıları dikkate almadığı, hakaret ettiği vs. vs. nedeni ile no-post cezası verilmiştir.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardaş benim annem babam akp ye oy verir ve sen onlara koyun dedin.
bende senan anana babana DAVARRR diyorum oldumu şimdi ?

Böyle bir kişiliğe sadece gülerim.Çünkü verecek cevabı olmadığı için böyle bir kişilik sergilemiş :)

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Böyle bir kişiliğe sadece gülerim.Çünkü verecek cevabı olmadığı için böyle bir kişilik sergilemiş :)

işimiz gücümüz kalmadı benim babam senin babanı döver tarzında çocukça tartışmalara giriyoruz. arkadaşlar bişey söyleyeceğim kusuruma bakmayın. kime oy verirseniz verin sorun oy verdim vermedim değil! ama bir laf vardır '' kılıfıa giren şemsiye açılmaz'' diye. kendi kendimize yapıyoruz haberimiz yok bazılarımız halinden memnun bazılarımız değil.

ben ve 4 arkadaşım cumartesi günü antalyada bir benzin istasyonunun girişine araçlarımızı park ettik. girişi engelledik. aynı isviçrede tır şöförlerinin yaptığı gibi. camlarına not yazdık. ''BU ARAÇ DÜNYANIN EN PAHALI BENZİNİ İLE ÇALIŞMAYA DAYANAMADIĞI İÇİN YOLDA KALMIŞTIR'' diye. birkaç gazete ve tv kanalını aradık gelsinler diye. gelip foto çeken oldu. ama polis nerden nasıl geldiylse 2 tane çekici ile araçlarımızı çekti. biraz önce otoparktan gidip aldık araçlarımızı. şimdi bakıyorum hiç bir yerde ne haber var nede yazı. örtbas hat saffada. nekadar eğlem yaparsanız yapın, birileri duyulmasın dediği zaman duyulmuyor.
ben ülkemi seviyorum. ama benim vatandaşım, yöneticim bana bu ülkeyi zından ediyorsa; nalet olsun hepsine.
herkez kendi ekmeğine bal sürme derdinde. kimsede kimseyi düşünmüyor.
benzin zamları ile ilgili protesto amaçlı bir düşüncesi olan varsa ilk başa beni yazsın. ben varım:bir:

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en pahalı benzini aldığım için cok gururluyum, bundan iyisi şamda kayısı, sıkıntı yok yola devam, boşyere birbirinizi yemeyin :D olur öyle ...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada atı alan üsküdarı geçmiş artık hiçbirşey yapılamaz bu kadroya karşı

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
cengiz abi herzamanki gib söyledin lafını. dahada üstüne söylenecek bişey yok. bu arada iyisindir abi umarım. ben antalyalı oldum. terkettim merteri. beklerim yolun düşerse...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cengiz abi herzamanki gib söyledin lafını. dahada üstüne söylenecek bişey yok. bu arada iyisindir abi umarım. ben antalyalı oldum. terkettim merteri. beklerim yolun düşerse...
iyiyim merthan teşekkür ederim,umarım sen de iyisindir evet antalyadan yazdığını farkettim seneye geleceğim görüşürüz mutlaka kardeşim

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
beklerim abi mutlaka. bak tatil filan düşünüyorsan ben ORANGE COUNTY RESORT HOTEL KEMER de çalışıyorum. internetten bakarsın. tatil için fiyat alırız senin için :)

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beklerim abi mutlaka. bak tatil filan düşünüyorsan ben ORANGE COUNTY RESORT HOTEL KEMER de çalışıyorum. internetten bakarsın. tatil için fiyat alırız senin için :)
evet tatil için geleceğim fakat bir arkadaşımın evinde kalacağım, mutlaka haberleşiriz, aslında bu sene gelecektim babamın rahatsızlığından ötürü erteledim

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
lider85 kullanıcısı özel mesajlarıyla artık sapıklık boyutuna gelerek, hakaret ettiği için süresiz uzaklaştırılmıştır, bilginize.