bir bijon eksik olsa ne olur

san

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kış lastiklerini aracıma taktırdım ancak, balans ayarı yaptırırken farkettim ki lastikleri takan usta bir bijonu ve yatağını yalama yapmış. sağ arka tekerlekte şu anda bir bijon eksik.
balans yapan usta birşey olmaz dedi ama içim rahat etmedi bir de size sorayım dedim.
yatağa tekrar dişi nerede açtırabilirim?

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
tornacılarda yaptırabilirsiniz.teki eksik olursa tehlikeli olur.kısa zamanda yaptırın.poryayı söktürüp tornacıya götürün o halleder.geçmiş olsun

omer767

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şöyle laflara uyuz oluyorum aynısı benim başıma geldi lastikçide aynı şekilde yalama oldu ve adamın lafı aynıydı birşey olmaz hocam kullan böyle..Ulen birşey olmasa opel onu bir eksik olarak üretirdi zaten ben öyle deyince birşey söyleyemedi ;) kısa zamanda yaptır abi can taşıyosunuz araçla böyle ufak bir sorun daha büyüklerine yol açmasın ;)

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Usta doğruyu söylüyor arkadaşlar. Bişey olmaz. Yalnız, kendisine bişey olmaz yani.:)

Nikkfurie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kış lastiklerini aracıma taktırdım ancak, balans ayarı yaptırırken farkettim ki lastikleri takan usta bir bijonu ve yatağını yalama yapmış. sağ arka tekerlekte şu anda bir bijon eksik.
balans yapan usta birşey olmaz dedi ama içim rahat etmedi bir de size sorayım dedim.
yatağa tekrar dişi nerede açtırabilirim?

elle bijonu bir kaç diş tutturmadan hava tabancasını dayıyor işbilmezler
sonrada akıl veriyorlar bişey olmaz diye..

uzun süre kullanmasanız iyi olur,zaten çok basit bir işlem biraz zamanınızı alır,müsait bir zamanda hallettirin..

savas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir ölçü büyük kılavuz sal ona göre büyük saplamayla sık.bijonlardan biri büyük gözükecektir ama güvenli olur.

sinan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Türk sözü.:mad:...Ustanın iyisi parça artırırmış.....:kop::kop: iyi ustaymış sizin lastıkçi...Ona birşey olmaz....Olan size bize olur......

Birde kötü ustaların adresini yayımlayalım ki...kimseler gitmesin..kimselerde üzülmesin..

san

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adres ağrı, maalesef buralarda usta filan yok. aracımı güvenerek emanet edebileceğim kimse yok açıkcası. en yakın yetkili servis erzurumda. bijon olayını artık memlekete gidince hallederim yoksa buralarda yaptırmaya kalkarsam bir tekerlekten ederler beni. kalır 3 tekerlek buraların ustaları yine bişe olmaz der...

sinan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bijon dedik ya al sana bir bijon fıkrası......

Akıl hastanesinin yanında adamın sağ tekeri patlar..alır kirikoyu söker tekerdeki bijonları....
Sökerde Mazgalın yanına koyar derken bir araçtan kaçayım derken bijonların 4 üde mazgaldan aşağı gider bizimki kara kara düşünür...alamaz mazgallardan bir türlü...
o esnada Akıl hastalarından biri..
- Hemşerim der ne düşünüyorsun diğer tekerlerden birertane sök , sökük tekere tak
hapsi üç bijonlu olur....

Bizimki aynen yapar araçı hareket etirecek ..

- ya der hastaya sen amma akıllı adamsın senin ne işin var orada...

Hasta arkasından bağırır
- Biz akıl hastalığından yatıyoruz salaklıktan değil.....