bir bijon eksik olsa ne olur

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5 bijonsa bişeye evet bir şey olmuyor gerçekten ama için rahat etmiyorsa tarnacıda yaptırırsın

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adres ağrı, maalesef buralarda usta filan yok. aracımı güvenerek emanet edebileceğim kimse yok açıkcası. en yakın yetkili servis erzurumda. bijon olayını artık memlekete gidince hallederim yoksa buralarda yaptırmaya kalkarsam bir tekerlekten ederler beni. kalır 3 tekerlek buraların ustaları yine bişe olmaz der...

3 tekerlekle kullan bişey olmaz:D ustaya gitsen oda aynısnı diyecek.

tyson__0645

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam yine sizinki bi tanesini yalama yapmıs ustanın biri benim ön tekerleklerin lastik değişiminden sonra bijonlarının hiç birinin sıkmadan bana teslim etti aracı çok şükür kaza bela olmadan farkettik durumu... kesinlikle halledin hocam basit bi işlem diyor üstadlar....

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ankaranın en bilinen lastikçilerinden birindeki çırak da benim ön sol tekerdeki iki bijonu birden yalama yapmıştı. Baya tepem atmıştı o gün. Eleman lastiği de ters takmıştı (içi dışa doğru), iki kere sök tak yaptı ben fark edince, ikinci seferi aceleye getirmeye çalıştı.

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaman kaybetmeden yaptır.Zaten tornacılar ve kaynakçılar orjinali gibi yapar...

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çelik Jant Bijon saplamasının tanesi 5 tl piyasada Opelde 6 lira ancak Opel clup card ile 4.5 a geliyor.. Bilginize

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çelik Jant Bijon saplamasının tanesi 5 tl piyasada Opelde 6 lira ancak Opel clup card ile 4.5 a geliyor.. Bilginize
citroen c3 e de olurmu çalik jant için lazım banada 1 adet... kilitli bijon yalama olmuş normal bijon takacağım yerine... yolumun üstü odaka uğrayım oluyorsa...

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
citroen c3 e de olurmu çalik jant için lazım banada 1 adet... kilitli bijon yalama olmuş normal bijon takacağım yerine... yolumun üstü odaka uğrayım oluyorsa...

Bu söylediğim 15" çelik jant için muhtemelen uyuyordur eğer Jantın çok offsetli değilse.. Emin değilim ama bu 6J dedikleri o olsa gerek..