Biraz uzun ama okuyun lütfen,çok zor durumdayım...

enoman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
enescim katalizörün içini boşalttırdım 40 liraya sorunum düzeldi hiç sağını solunu kurcalatma direk katalizorun ıcını bosalttır.
Tamam üstadım ama benim motor kesin rektefiyelik ondan eminim yani,hararet yaptırmışız arabaya,termostatı değiştirdik biraz sorun düzeldi ama iş işten geçti contayı felan yakmışız...

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende bunu anlamıyorum arkadaşım.Yardım istiyor ve konu açıyorsun , ve insanlar bildiklerini sana açıkça söylüyor.Heleki forum ustası da tespiti net olarak 15 gün önce söylüyor.Buraya kadar herşey normal.Ama ne hikmetse doğru tespitte bulunup faydası dokunsada bu kişilerin mesajı sanki hiç okunmamış ve orada yokmuş gibi ardından farklı muhabbetler gelişiyor.15 gün sonra sında da "sanırım arıza bundan" deniliyor.
Eğer yazılanlar ve tespit için uğraşanların mesajı seni ilgilendirmiyor ise konu açma arkadaşım.Şimdi diyeceksin ki ben yazılanlar ile ilgilendim ve döndüm.Doğrudur ama kısmen. Forum ustasının görüşünü ciddiye almak zorunda olmayabilirsin ama yazdığı bir mesajıda yok gibi görüp ardındaki dolu alakasız mesajla ilgilenmek çözüm arayışı mantığıyla açılmış konu içerisinde hoş değil açıkçası.Neyseki er yada geç sorunun nereden kaynaklandığı anlaşılmış , umarım çözümüde peşinden gelecektir.

enoman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende bunu anlamıyorum arkadaşım.Yardım istiyor ve konu açıyorsun , ve insanlar bildiklerini sana açıkça söylüyor.Heleki forum ustası da tespiti net olarak 15 gün önce söylüyor.Buraya kadar herşey normal.Ama ne hikmetse doğru tespitte bulunup faydası dokunsada bu kişilerin mesajı sanki hiç okunmamış ve orada yokmuş gibi ardından farklı muhabbetler gelişiyor.15 gün sonra sında da "sanırım arıza bundan" deniliyor.
Eğer yazılanlar ve tespit için uğraşanların mesajı seni ilgilendirmiyor ise konu açma arkadaşım.Şimdi diyeceksin ki ben yazılanlar ile ilgilendim ve döndüm.Doğrudur ama kısmen. Forum ustasının görüşünü ciddiye almak zorunda olmayabilirsin ama yazdığı bir mesajıda yok gibi görüp ardındaki dolu alakasız mesajla ilgilenmek çözüm arayışı mantığıyla açılmış konu içerisinde hoş değil açıkçası.Neyseki er yada geç sorunun nereden kaynaklandığı anlaşılmış , umarım çözümüde peşinden gelecektir.

Ne demek konu açma?Yazılanları kale almadığımı nerden çıkardınız?:confused:

enoman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sılındır kapak contası degısıcek sorun bıter. su yanma odasına gıdıyor arac teklıyor arıza lambası yakıyor su eksıltıyor.
Aynen dediğniz gibi ustam,bunu nerde yaptırabiliriz en ucuza?Bu sorunu yaptırıp aracı yenilemeyi düşünüyoruz da.

enoman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fikri olan yok mu arkadaşlar İstanbul'da nerde yaptırabiliriz aracı en uygun fiyata?

johndone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım öncelikle geçmiş olsun! yaşadığın sorunlara bakarsak bence hiç vakit kaybetmeden iyi bir servis bulup aracına gereken işlemleri yaptırmalısın! Arıza ışığı yanarak aracını kullandığın her kilometre sorunları katlayarak arttırabilir.

H

hardcat

Bilgi Girilmemiş
sevgili johndone sizde bu konunun açılış tarihine bir baksanız sizce vakit kaybetmişmi acaba

enoman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracımı Cevizlibağ/Topkapı'da eski Opel servisi Savaş Usta'da yaptırdım,şu anda Savaş Motorsports adıyla faaliyet gösteriyorlar ancak Opel araçlarla da ilgilenmeye devam ediyorlar,aynen üstadların dediği gibi üst kapak contası değişti,ön takımlar da elden geçirildi,rot kolu ve z-rotlar değiştirildi,rot balans yapıldı,ayrıca beyinci Recep Usta'da port sensörü arızasını çözdü,radyatör depo kapağından,antifrizine,bujisine, kadar ekstra ne gerekiyosa yapıldı,evveliyatında termostatı zaten değiştirmiştim,o da dahil toplam 1000 liraya sorunlarımın birçoğundan kurtuldum.Konuya ilgi ve alaka gösteren herkese teşekkür ederim.