Biraz uzun ama okuyun lütfen,çok zor durumdayım...

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
galericiler km düşürdükten sonra aracı götürüyorlar yetkili servise sokuyorlar. ufak bi tamirat yaptırıp km bilgisini kayıt ettirmiş oluyorlar.. bu da yapılmış olabilir.
aracınız kaç model... ama yeni olmalı.. nasıl bu hale getirmişler.. valla bu da büyük başarı ister.
en kısa zamanda bi motor yaptırmanız gerekiyor. yapacak başka bişey yok.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beni arabalardan bu galericiler soğuttu, Ben devletin yerinde olsam kıytırık butun galerıcılerı kapattırım buyuk sıstemler kurarım Dod gibi.. İnsanları mağdur etmekten baska bır işe yaramıyorlar :(

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en sevmediğim iş dalları galericiler, emlakçılar...
bu adamlar zaten hiş işgücü yapmadan emek vermeden para kazanmak isteyen adamlardır.(vermeden almak isteyenler) o yüzden dikkat etmek lazım. arabayı sahibinden almak lazım.. en önemlisi arabayı galericiye satmamak lazım..

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu adamlar zaten hiş işgücü yapmadan emek vermeden para kazanmak isteyen adamlardır.(vermeden almak isteyenler) o yüzden dikkat etmek lazım. arabayı sahibinden almak lazım.. en önemlisi arabayı galericiye satmamak lazım..

Kesınlikle öyle.. gecen sene tanıdık bır galerıcıden fıat palıo almıstım, arabanın arka sılecek suyu puskurtmedıgını fark ettım servıse göturdum araba taklalı pert cıkdı göturdum gerı masasının uzerıne attım anahtarı kurtuldum arabadan, tanıdıklar bıle boyle yapıyorsa tanımadık neler yapar :(

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesınlikle öyle.. gecen sene tanıdık bır galerıcıden fıat palıo almıstım, arabanın arka sılecek suyu puskurtmedıgını fark ettım servıse göturdum araba taklalı pert cıkdı göturdum gerı masasının uzerıne attım anahtarı kurtuldum arabadan, tanıdıklar bıle boyle yapıyorsa tanımadık neler yapar :(
vay anasını.. böyle dost düşman başını...
şimdi bunu okuyan galericiler,emlakçılar bana nasıl kızacak..

enoman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
up.

tyson__0645

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben bir emlakçı ve araba işi yapan biri olarak böle bi genellemeye hiç mi hiç katılmıyorum daire bakmaya geliyosunuz sizi alıyor daireyi gösteriyor tapu işlemlerini hallediyor kredi çekmenize yardımcı oluyoruz... bi daire aldıgınız zaman 1 hafta 10 gün süren tapu ve kredi işini, abonelik işlemlerini (su aboneligi elektrik aboneliği dogalgaz aboneliği vs. ) kaldı ki bu işler de kolay işler deildir siz bi daire ve ya arsa aldıgınızdada 2 günde tapunuzu alın ben bu işi bırakırım, arsa baktıgınız zaman gerektiginde sizi arabamıza bindirip km lerce yol yapıyoruz... emlakçılar sizin adınıza yarım günde hallediyor bu işlerin hepsini sizce bu emek deil mi?

aracın durumuna gelince de muhtemel conta yakmıs geçmiş olsun....

Tuluhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dod gibi yerler demiş biriside dod tan aldığımız bir polo nun km si oynanmış çıkmıştı..bilginize

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tüm Emlakçı ve Galericiler bir değil ancak geneli böyle olunca insan ister istemez şüpheleniyor, bence galericiler ve emlakçılar kendi içlerinde bir sistem kurup üçkağıtçı ve müşteriyi yanıltan meslektaşlarının bu işi yapmaması için ilgili odalardan kaydını sildirmeleri veya başka bir yaptırım yapmaları gerekiyor. Ancak bu da çok zor bir iş, en güzeli kimseye güvenmeyip aracı bir iki yere değil, birden çok yere göstermek gerekir.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dod gibi yerler demiş biriside dod tan aldığımız bir polo nun km si oynanmış çıkmıştı..bilginize

Ben doddan audı a3 aldım o firma bır kısıden arabasını alıyor servısıne sokup bakıyor boyasından tutun kazasına tum sıcılıne ona göre para biçip alıyor, satarkende söyler aracın butun durumlarını ama kesınlık dod km dusurmez buna gerek duyacak kadar kucuk bır fırma degıl, söyle olabılır aldıgı kısı daha onceden dusurup dod a vermıs olabılır bu durumda da yapacak bırsey yok oncekı sahıbı yetkılı servıse sokup bakım yaptırmadıysa bunu dod da anlayamaz ..