Biraz uzun ama okuyun lütfen,çok zor durumdayım...

enforcer0006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun benım aracımdada var enes hatta hatırlarsan senle facebook dan konusmustuk.Ben servise soktum atesleme bobını buji falan değiştirdiler.Egr yi temizlettim.Hİçbiri bi işe yaramadı.Buraya üye olan bi abimiz var onnu aracındada aynı sorun vardı.Siboplar yanmıs ust kapak sokturup değiştirmiş.Dediğine gore sorun yok şimdi.1000 lira vermiş.

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam dikkat ettim de müziğin temposuna uygun yanıp sönüyor gibi arıza ışığı.

Tuluhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dediğinde haklı olabilirsin ama sonuçta dod tan aldığımız araba km si oynanmış çıkmadımı çıktı...Araba 0 kaza expertiz raporu ile gelmişti ama arabada eski farların kırık parçalarını radyatörün arasından düşmüştü...

Ben doddan audı a3 aldım o firma bır kısıden arabasını alıyor servısıne sokup bakıyor boyasından tutun kazasına tum sıcılıne ona göre para biçip alıyor, satarkende söyler aracın butun durumlarını ama kesınlık dod km dusurmez buna gerek duyacak kadar kucuk bır fırma degıl, söyle olabılır aldıgı kısı daha onceden dusurup dod a vermıs olabılır bu durumda da yapacak bırsey yok oncekı sahıbı yetkılı servıse sokup bakım yaptırmadıysa bunu dod da anlayamaz ..

enoman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun benım aracımdada var enes hatta hatırlarsan senle facebook dan konusmustuk.Ben servise soktum atesleme bobını buji falan değiştirdiler.Egr yi temizlettim.Hİçbiri bi işe yaramadı.Buraya üye olan bi abimiz var onnu aracındada aynı sorun vardı.Siboplar yanmıs ust kapak sokturup değiştirmiş.Dediğine gore sorun yok şimdi.1000 lira vermiş.
Ateşleme bobinini ben de değiştirdim,bujileri ise değiştireli 7000km. oldu,onlar da yeni sayılır,Egr'yi sordum,onda sorun yok dediler,gaz kelebeği,emme manifoldu,katalizör tıkanması ve sizin de dediğiniz üst kapak işleminden bahsettiler,bana 800 lira fiyat verdiler,ama garanti vermiyolar,belki komple rektefiye de isteyebilir o zaman 1500-2000 lirayı bulur dediler masraf için.Hala yaptıramadım.Adığımız galericide duruyor şu an araç,kullanamıyoruz zaten.Oraya niye bıraktıysak!Belki sizin aracınız da yarım motor dedikleri üst kapak işlemini istiyordur,çünkü siz de benim gibi herşeyi denemiş ve sonuç alamamışsınız,zaten bıktım araçtan,hergün değişik bi arıza veriyor,şu sorunu da hallettireyim,bi daha kolay kolay Opel almayacağım,soğudum araçtan.:mad:

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sılındır kapak contası degısıcek sorun bıter. su yanma odasına gıdıyor arac teklıyor arıza lambası yakıyor su eksıltıyor.

seagate

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şans bazı işler arkadaşta şansızmış ne diyelim. Bence güzel bir servise gidip sorun tam nedir öğrenmeli benim bir opel servisim var babamda olan marea yı bile oraya bırakıyorum sağlam biryer mesela böyle sağlam bir servis olmalı. İzmirde olsa arkadaşa yardımcı olurdum: bence götür bir servise nedir bunun derdi de!

enforcer0006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ateşleme bobinini ben de değiştirdim,bujileri ise değiştireli 7000km. oldu,onlar da yeni sayılır,Egr'yi sordum,onda sorun yok dediler,gaz kelebeği,emme manifoldu,katalizör tıkanması ve sizin de dediğiniz üst kapak işleminden bahsettiler,bana 800 lira fiyat verdiler,ama garanti vermiyolar,belki komple rektefiye de isteyebilir o zaman 1500-2000 lirayı bulur dediler masraf için.Hala yaptıramadım.Adığımız galericide duruyor şu an araç,kullanamıyoruz zaten.Oraya niye bıraktıysak!Belki sizin aracınız da yarım motor dedikleri üst kapak işlemini istiyordur,çünkü siz de benim gibi herşeyi denemiş ve sonuç alamamışsınız,zaten bıktım araçtan,hergün değişik bi arıza veriyor,şu sorunu da hallettireyim,bi daha kolay kolay Opel almayacağım,soğudum araçtan.:mad:

Enes ben çarşamba sabah actırcam motorun ıcını ona gore sana detaylı bilgi veririm.Fazla takmamak lazım ya her arabada bişiler cıkıyo.

enoman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Enes ben çarşamba sabah actırcam motorun ıcını ona gore sana detaylı bilgi veririm.Fazla takmamak lazım ya her arabada bişiler cıkıyo.
Fuat kardeşim ne yaptınız bir sonuç çıktı mı acaba,serviste baktırcam demiştiniz,bir sonuca ulaşabildiniz mi?

enforcer0006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
enescim katalizörün içini boşalttırdım 40 liraya sorunum düzeldi hiç sağını solunu kurcalatma direk katalizorun ıcını bosalttır.