Çakmaklıktan Mp3+Radyo Keyfi

adaliahmet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de 2006 combo var mp3 çalmıyor bütün yazıları okudum galiba çözümü yok bu işin...

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla arkadaşlar bende kumandalı felan var kullanıyorum. 87,5 frekansı ankarada boş ve hiç bir sorun teşkil etmiyor. ses gidip gelme gibi hiç bir sıkıntısı yok. yalnız tabiki yükses ses ve tesisatla kullanılcak bişe değil.

astroid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar,bende 2 ay kadar önce doğubanktan büyük ümitlerle aldım cihazdan bendeki comfort olduğundan yalnız radyo kaset var mp3 takıp direksiyondan kumandayı bozmayayım dedim vitrinde görüp beğendiğim ve kafama yatan bu cihazı aldım eve gelip büyük bir hevesle laptop,umdan sevdiğim şarkıları yükledim indim arabama taktım broşürde 15-20 tane frekanstan bahsediyor fakat üstünde yanılmıyorsam 7 yada 8 tane frekans seçeneği var 1-2-3-4-5 derken zarzor birtane yakaladım(87.9) cd kalitesinin yanına yaklaşmaz bu bir,park yerinde fena değildi yinede ama arabaya binip gitmeye başladım haydaaaa ses gidiyor geliyor başka frekansa geçiyim diyorum oda zayıf uğraşırken arabayı bindirecektim velhasıl araç giderken istanbuldaki yoğun frekans yüzünden mp3 keyfi eziyete dönüşüyor iyice soğumuştum geçenlerde tatil için avşaya gidiyordum,tekirdağdan motorla avşa,istanbuldan uzaklaştıkçe ses düzeldi tekirdağda ve avşada hiç problem yapmadı ama dönüşte yine allak bullak oldu ve sonrada tamamen vefat etti kırmamak için kendimi zor tuttum hanımda sinir oldu nerden buldun bunu kaçpara verdin dedi utandım 50 ytl verdim demeye işin özü şu ben yandım siz yanmayın arkadaşlar uzak durun bu aletten..
katılıyorum bende aldım 2gün istanbul içinde denedim ve geri verdim. Harcanacak paraya yazık

derman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En Güzeli özellikleri Destekleyen Bir Mp3 çalar
Hala Bu Sorun çözülmedi
Bu Nasil Teknoji

neyseo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
CD çaları olmayanlar kesinlikle almalı.Ancakkk...

Arkadaşlar ben bi tane aldım netten 4 aydır kullanıyorum.Aşağıdaki linki inceleyin derim.ben aynı markanın başka bir modelini tercih ettim ama eğer almaya niyetliyseniz bu ürünü diğerleriyle kıyaslayın derim.2 yıl garantili(hiç beklemiyordum ama faturasını eklemiş belgeleride doldurmuşlar valla).3 günde elinizde.ses kalitesi benim astra f in philips teybinin orjinal kasetle verdiği kalitedin daha iyi.
Transmitterlerin dezavantajları:
1.Çakmaklık kontak bağlantılı ise araç çalışmıyorken kontağı benim arabada olduğu gibi ikaz lambaları yanar pozisyona getirmelisiniz.Bu pozisyonda uzun süre açık tutmak heralde bi yerlere zarar verir.
2.mp3 ve wma harici formattaki sesleri çalmaz
3.CD çalarda track lardan aldığınız ses kalitesini haliyle yakalayamazsınız.
4.büyük şehirlerde sorun oluyor diyorlar ama 200 üzeri frekans ayarı var büyük şehirde denemediğim için bilemicem

Transmitterlerin avantajları:
1.Kablo cd maliyet yüksekliği derdi yok
2.Sök koy cebine her arabada kullan

neticeten fiyat performans işlevsellik yönünden puan versem 4 buçuktan 5 veririm.Aklıma gelenler bunlar Sorularınız olursa cevaplarım.

http://www.senadagitim.com/product_info.php?cPath=80_81&products_id=200

köseleci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kullanıyorum 7 frekanslısı var bende gayet güzel vectra cd de kullanıyorum direksiyondan ses ayarı yapılabiliyor parça atlatma kendi üzerinden oluyor. daha önce MP3 PLAYER KULLANDIM sarsıntıdan sarkıyı başa atabiliyor beyni 3 yılda 2 kez degişmiştive mp3 playerde malum direksiyon kumanda ve yol bilgisayarı iptal oluyor.:good:

aydeniz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neyseo vbmenu_register("postmenu_342145", true); isimli arkadaşımızın tavsiye ettiği ürün benim ve arkadaşlarımın 15-20 gün araştırma sonunda bulduğumuz ve 6 adet aldığımız bir ürün. Zaten en son özellikleri olan, parça atlatma özelliği hem kumandadan hem alet üzerinden yapılabilen, kendi hafızası olan ve SD kart veya flash bellek takılabiln bir alet. Ses kalitesi için dikkat edilecekj husus;
aletin ses ayarı kendi üzerinden en yüksek konuma alınacak ve bir daha dokunulmayacak, ses ayarı radyo teyp ses ayar düğmesinden yapılacak. Sadece parça geçişlerinde çok az bir hışırtı şeklinde ses geliyor ama yolda giderken bunun hiç farkına varmıyorsunuz. Onun haricinde büyük şehirleri bilemem ama ben ve arkadaşlarım Çorum'da 87,5 üzerinden gatey güzel sonuç aldık ve memnunuz.

morfy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende kullanıyorum,özellik olarak çok daha vfazlasını bünyesinde bulunduan ürünlerde var,o yüzden parça atlama,radyo frekansı giibi sıkıntılar çözülüyor.
ben 7 aydır falan kullanıyorum ilk çıktığında almıştım fazla özellikli bişey değil,tek sıkıntım arabayı ilk açyığımda 15 dakka mono çalıyo sonra steryo çalııyo

bzgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
performansının pek iyi olmadığı söyleniyor.ses kalitesi düşükmüş.ayrıca büyük şehirlerde diğer radyo frekansları ile karışıyormuş..