Çakmaklıktan Mp3+Radyo Keyfi

ewo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar geçende bu üründen bi arkadaşım aldı doğubanktan bi dükkandan sadece 1 tane vardı yoksa bende alıcaktım diğer dükkanlarda da pahalıydı eve gelip 3-5 müzik attık deneme amaçlı güzel bi ses kalitesi vardı ayrıca onun aldığında sadece flash disk değil usb hdd-de destekliyordu dosyalarıda okuyor işin kötü yanı üzerinde marka felanda yazmıyor tipleride hemen hemen aynı bende alıcam alamıyorum bulamıyorum. diğer tipleride almak istemiyorum şimdi dandik çıkar bende uyuz olurum şimdi arkadaş arabada 40 gblık dev bir arşiv saklıyor 40 gblık bi arşivle yol biter müzik bitmez bende bulursam alıcam şimdi kimseyede tavsiye edemiyorum çünkü elektronik işi şans işi iyide çıkabilir kötüde

myyy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben aldım iğrenç bir ses kalitesi vardı hemen geri verdim.radyo ondan güzel çalıyordu.

uralhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir aydır kullanıyorum , özellikle istanbulda hiç bi işe yaramıyor , şu an torpido da duruyor :) , bide klasör olarak kopyalayamıyorsunuz yani ilri geri almak baya sıkıcı , bu cihazların baya bi geliştirilmeye ihtiyacı var anlaşılan , şu aşamada almanızı tavsiye etmem

wolf_hunter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bu cihazın usb ,aux,sd kart gırıslı renklı ekranı olanlardan bır tane kullanıyorum ıdtanbul dogu banktan 30ytl ye aldım kontagı kapatıp actıgımda da kaldıgı yerden devam edıyor, kumandası da mevcut. ankarada kullanıyorum arkadasların bahsettıgı gıbı parazıt oluyor sehır ıcınde bunu cozmenın de kolay yolu var antenı sokun arkadaslar hem mp3 keyfınız bozulmayacaktır hemde radyonuzu yıne rahatca dınleyebıleceksınız.

sararmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sakın almayın, isteyene satayım...30 ytl..kutusunda...kumandalı, kaldığı yerdn devam eder

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
kontak kapandığında gittigi için ben beğenmedim ses kalites,i konusunda bişi soyleyemem modeline ve markasına gore değişiyo

OpeLT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaw bende almaya niyetlenmiştim ve hepsiburada.com da araştırma yaptım.. birde size sorayım dedim.. :)

Bu cihazın araca bir zararı var mı??

Aksi taktirde ses kalitesi ve özellikleri marka ve modele göre değişiklik gösterebiliyor..

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kalite fena diil ama sehir içinde zırt pırt frekans kayıyo arkdasın araçta var yolda yan yana seyrederken frekansını ykalayabiliyorum

yanlız radyo vericisi gibi çoklu yayını rahat bi alet değil kendi aracınız kaliteden yaralanabiliyo sadece

ama sizinde cevredeki araclara dinletmek gibi bi amacınızda yok zaten ;)

Ertekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Frekanslar karışabiliyor. aynı zamanda stereo yayını çoğu ürün yapamıyor.