Cam filminden ceza yedim :'(

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla deneyın sansınızı umarım görmezden gelırler de nıye jantlarınıızı soktunuz kı , jant suc teskıl etmıyor onlar karısamaz sonucta bu duruma muayıneden gecmısse..

musty.skr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla deneyın sansınızı umarım görmezden gelırler de nıye jantlarınıızı soktunuz kı , jant suc teskıl etmıyor onlar karısamaz sonucta bu duruma muayıneden gecmısse..

jantları sökmemin polısle ilgisi yok dün sabah kalktım lastiğim biri yere yapışmış patlamış bende depodan eskı orjınallini taktım takmışken hepsını degıştırdım orjınalle arabanın görunuşu baya degıştı ama gidişi rahatladı zorluyormuş resmen aracı 225-45-17 7.5 ofset şık görünüyor ama sıkıntı gerçekten

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jantları sökmemin polısle ilgisi yok dün sabah kalktım lastiğim biri yere yapışmış patlamış bende depodan eskı orjınallini taktım takmışken hepsını degıştırdım orjınalle arabanın görunuşu baya degıştı ama gidişi rahatladı zorluyormuş resmen aracı 225-45-17 7.5 ofset şık görünüyor ama sıkıntı gerçekten

hmm anladım, ama jantında durusu baska oluyor genede...Siz istanbulun neresindensiniz ?

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbulda filmden ceza yiyen çok fazla yoktu sanırım. başlar artık cezalar. 1 2 gidiyor. bende muayeneden gecememiştim. ruhsat yeni çıkacaktı lpg montaj dolayısı ile. sökün dediler söktük. çok geçmiş olsun.

musty.skr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbulda filmden ceza yiyen çok fazla yoktu sanırım. başlar artık cezalar. 1 2 gidiyor. bende muayeneden gecememiştim. ruhsat yeni çıkacaktı lpg montaj dolayısı ile. sökün dediler söktük. çok geçmiş olsun.

teşekürler sizede geçmiş olsun :sorry:

DaddyCooL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tüv Türkten muayenede benim 3m filmler hafif kusurlu olarak geçti.

Haziran başında Ankarada çevirme oldu. Ve cama iyi ce bakarak fabrika çıkışlı olup olmadığına baktı anlayınca 130 tl civarında bir ceza yazmıştı.Bana 1 hafta sonrasında tekrar yakalanırsam aracın bağlanacağını söyledi.

Ben hiç birini çıkarmadım.

Biraz memur ile tartıştım.işlek bir yerdeydim ve gözümün önünde filmli bir sürü araç geçti o benle ilgilendiği için durduramadı.

sonunda itiraf etti ve o aralar yukardan baskı varmış vs tarzi birşeyler söyledi.

artık prim mi alıyorlar ,günde belli araca ceza kesmek zorunda mı kalıyorlar anlamadım.

Ama şu bi gerçek yakalanmak şanssızlık.

Cezayı mecbur ödedim çünkü 1 hafta içinde öderseniz %25 indirim mi ne oluyordu bari kaçırmayalım onu dedim :D