car 300 radyo kodu girememe

kamuran66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"SAFE" yazdığında kod girilmelidir.

"As" tuşuna basılı tutarak elektirik verilir taki ---- olana kadar basılı tutulur

Ardından 1-2-3-4 tuşlarını kullanarak kod girilir ve tekrar "As" tuşuna basılır. Kod girimi örnek

9837

1 tuşuna 9 olana kadar
2 tuşuna 8 olana kadar
3 tuşuna 3 olana kadar
4 tuşuna 7 olana kadar tuşlanır

Yanlış yapılması durumunda ilk 3 hak olarak normal girilir. 4.yanlış girilme durumunda 30 dakika beklemek gereki 5. yanlış 1 saat gibi katlanarak gitmektedir ve bu durum araçta ise kontak açık yada elektirik verilmelidir.

Siz Aracınızın kontağını belirli bir süre açık tutmalısınız

:sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:Benim sorunum kod girememek değil. Kod girme ekranının hiç açılmaması. Kayseriden ankaraya kadar gittim teypbi açık bıraktım nafile tık yok.
KONTAK AÇIK İKEN AS TUŞUNA BASILI TEYBİ AÇIYORUM. TEYPTEN BİP SESİ GELİYOR VE HALA ELİMİ AS TUŞUNDAN ÇEKMİYORUM. EKRANDA SADECE "SAFE" YAZISI GELİYOR. BU DURUMDA ELİMİ AS TUŞUNDAN HİÇ ÇEMKMEDİM. HALA EKRANDA "SAFE" YAZISI ÇIKIYOR. :mad::mad::mad::mad::mad:

Sercan Tankut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş birde ilk önce kontağını ac ve kontak anahtarını ileri doğru it ve teyb acma kapama düğmesine basılı tut ozamanda gelmesi gerek

Sercan Tankut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada sunu unuttum kontak anahtarını yitmeyi şifreleri girip as tusuna basana kadar bırakma

CEVİK_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı sorun bende de var üstelik bilgi ekranın ampülü patladığı için hiç bir şey göremiyorum.Benim sorum şifremin ilk rakamı 6 bu sayıya gelmesi için 1 tuşuna 7 defamı yoksa 6 defamı basmam gerek.Yani 0 danmı başlıyo yoksa 1 denmı?

Bana cevap yokmu?:sorry:

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
aynı sorun bende de var üstelik bilgi ekranın ampülü patladığı için hiç bir şey göremiyorum.benim sorum şifremin ilk rakamı 6 bu sayıya gelmesi için 1 tuşuna 7 defamı yoksa 6 defamı basmam gerek.yani 0 danmı başlıyo yoksa 1 denmı?

Bana cevap yokmu?:sorry:

7 defa 0 dan başliyor.

kamuran66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en sonunda sorunu bulum ve halletim. sağolasın birinin arabasında ynı sorun varmış aynı olayı yaptım ve düzeldi.
Proplem: Kontak açık radyo kodu girememe
Çözüm: Kontak anahtarı yerinde takılı ve kontak açık posizyonda, kontağı içeri doğru bastırarak AS tuşuna baslı radyoyu açmak ve ekranda nihayet "10----" yazısını görme. mutlu son kod girildi. Sonra radyo çalıştıktan sonra konrak açık iken AS tuşuna basılı tekrar code girerek Bir daha kod sorma işine son verildi. Aküyü söktüm( 10 sn den fazla bekledim. Aracın TRİP KM sayacı sıfırlandı ama yol bilgisayarı ve saat sıfırlanmadı.) sonra KOD sormadı radyo direk açıldı.
İşte opelim.net ile bir sorun daha halledildi.

Sercan Tankut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sana söylemiştim bende öyle halletim herkeze sordum as tusu ile yapın dediler ankarada ki bir servisteki arkadaşlarda kontağı ileri yit dedi halleti :)

kamuran66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler.