cdx aracım ne kadar eder ?

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben 25 bin tl'm olsa almıştım. Her önüne gelen konuşmuş yazmış yok eder yok etmez. İşine gelen alır, gelmeyen almaz. Benim kafamdan 23 bin tl helalinden eder ama inanın 25 bin tl de verilir, Ethem bey sen aracına , yağmur sensörü , sanroof , lastik basınç sensörü , katlanır ayna projelerini de ekle ve kimseye de satma, keyfini çıkara çıkara bin gez. Çünkü bundan sonra alacağın hiç bir araba seni bu araba kadar mutlu etmiyecektir buna emin ol.

mucip bey bende bu saydıklarınızı yapmayı planlıyorum zaten. :) ve sonrada keyfe devam ..... saygılar.

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bide sunroof olsa dadından yenmez :D şaka bi yana ne cdx leri 21 e 22 ye satıyolar sırf bu arabanın donanımıydı işçiliğiydi derken rahat 25 bin eder diye düşünüyorum. bu fiyata da alıcı bulunurmu bilmem. artık rahat rahat turşusunu kurabilirsin ethem abi :D Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bide sunroof olsa dadından yenmez :D şaka bi yana ne cdx leri 21 e 22 ye satıyolar sırf bu arabanın donanımıydı işçiliğiydi derken rahat 25 bin eder diye düşünüyorum. bu fiyata da alıcı bulunurmu bilmem. artık rahat rahat turşusunu kurabilirsin ethem abi :D Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

:kop::kop: teşekkürler....

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
niye etmesin tabiki eder .. ama böyle konu açılırsa etmez diyenlerde olucakdır eder diyenlerde olucakdır..

kim etmez der. 25 bin tl ye vectra c alırım yeni kasa yeni teknoloji iki tane koltuk ısıtma için eski kasa eski nesil araç almam der..

kim eder der detaylandırmaya önem veren abi alıcaz 2-3 fazla verelim almışken en dolusunu en temizini en iyisini alalım diyenki bu tip insanlar aldılarmıda uzun süreli binen insanlardır yani o verdikleri fazla paranın farkını zamansal açıdan amorti eden insanlardır.. nasıl amorti ederler senin aracını 25 e alırlar 5 yıl yağı suyu dışında elleri içine girmez aracın birde 17-18 e alırlar 5 yılda bir 5-6 binde tl de öyle böyle harcarlar araca.. senin aracına vericekleri o fark onlara zaman içinde sorunsuzluk olarak amortisman olarak geri döner... işki bu zihniyette bu mantıkda insanı bulman bulursan hemen alır zaten pazarlık bile etmez..

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
niye etmesin tabiki eder .. ama böyle konu açılırsa etmez diyenlerde olucakdır eder diyenlerde olucakdır..

kim etmez der. 25 bin tl ye vectra c alırım yeni kasa yeni teknoloji iki tane koltuk ısıtma için eski kasa eski nesil araç almam der..

kim eder der detaylandırmaya önem veren abi alıcaz 2-3 fazla verelim almışken en dolusunu en temizini en iyisini alalım diyenki bu tip insanlar aldılarmıda uzun süreli binen insanlardır yani o verdikleri fazla paranın farkını zamansal açıdan amorti eden insanlardır.. nasıl amorti ederler senin aracını 25 e alırlar 5 yıl yağı suyu dışında elleri içine girmez aracın birde 17-18 e alırlar 5 yılda bir 5-6 binde tl de öyle böyle harcarlar araca.. senin aracına vericekleri o fark onlara zaman içinde sorunsuzluk olarak amortisman olarak geri döner... işki bu zihniyette bu mantıkda insanı bulman bulursan hemen alır zaten pazarlık bile etmez..

Aynen katılıyorum.

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yani adam bilmem kac bin tl ye vW aliyor..ama gel gelelim airco yok...

bRs*

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir zamanlar hayalini kurduğum çok tatlı bi araba. Allah kaza bela vermesin

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
araç satılığa çıktı.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...re-sahip-bir-benzeri-daha-yok-66011370/detay/
hadi hayırlısı bakalım.bütçem yetse hiç kaçırmazdım valla.
ama ethem bey sanki arabaya zammı yaptınız ne?
25000 istiyodunuz şimdi 26500 yazmışsınız ilana.yoksa oda pazarlık payımı:)

piyasadaki yıkık cdx lere 22 23 yazanları görünce ,yuh dedim. varsın,millette bana yuh desin.bende zam yaptım.:) almak isteyen pazarlığını yapar. opelimnetten alacak arkadaşa sözümdeyim 25 bin tl. dışardan isteyene 26.500 den pazarlıklı olacak.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı satışlar ethem abi. ben 16 istiyodum yüzüne bakan olmadı 18 e çıkarınca bir sürü soran oldu. bizim millet alışık yaa fiyatı yüksek tutmak gerek. 28 yazsan 27500e bırakırsın ;)