cdx aracım ne kadar eder ?

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
benim aracda dereceli egzantrik headers el yapımı bi xenon far ve 17 inch guzel bir takim cant var arac B1 ama 18 verseler vermem

Gelelim asil konuya kac para eder: iste cok para eder 25 ten assagi emegi kurtarmaz:

Emek para ile satin alinmaz aslinda

ethem bey yol bilgisayari yapimina 500 demis cok demis hos degil: emege paha bicilmeyecegi icin bunu ancak emekciler bilir. Emekci kelimesi bilmeyene basit bilene cok agirdir.

Millet burdan nasil gouyor biliyormusun ethem kardes :

Ethem bozkurt: Bos bos oturur . kafasi iyi calisir. Sorana bilgi vermez. adamin 24 saati arabanin ve pc nin basinda gecer. bir tel ile cikmacidan olu fiyatina mali evine dokturur. amabunca bos adam olmasina ragmen sorularimiza evap vermez falan falan...

Arabana yaptigin extranin emegine paha bicilmez o yuden bu konuyu gec abicim. Parasi olan sana teklifle gelir zaten senin aracta o seviyede (benimki kadar olmasa da :) ) sana o an uyarsa verirsin umazsa degerini bilene satarsin .

teşekkürler.adil bey. satmaktanda vazgeçtim zaten. :)

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
abi araca ne kadar fiyat biçmiştin hatırlamıyorum, 24-25di sanırım.
açıkçası ben olsam Vectra B'ye bu parayı vermem, sonuçta çok hastası değilim. ama az önce oturdum erinmeden 253 tane Vectra B2 2.0 CDX ilanı inceledim. millet eline yüzüne bakılmayacak arabalara öyle paralar istemiş ki senin aracın 20-22 gibi fiyata satılması araca haksızlık olur diye düşünmeye başladım:D eğer internet fiyatları gerçekten bu arabanın piyasasıysa senin araba 24-25 eder bence. arabayı da canlı inceleyemedim bir türlü satmadan görseydim bari :)

şu akıllı da bizim arabanın geçen seneki fotoğrafını nerden bulduysa ilanında kullanmış :) (sol önden çekilmiş fotoğraf, o zamanlar plakası 06 GIT 41 idi)
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-orjinal-bakimli-vectra-cdx-62981230/detay/

ankarada satılık olarak gördüğüm çoğu cdx lere emin ol bakmazsın bile . hatasız ve düzgün olanlarada zaten 23 den aşağı istemiyorlar. ben 25 istemişim çokmu ? :)

ankara buluşmasına gelirsen canlı görürsün....

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet 1.6 comforttu :) kırşehirden bi abimiz. verdi arabanın hakkını ve memnun bi şekilde kullanıyor.ara arada görüşürüz telefonla. ve araca çok ilgi var kırşehirde çok memnunum demişti....... güle güle kullansın.....

şu an kullandığım cdx aracımda aynı şekilde .iyi mal iyi para olayı. istediğim rakamı veren problemsiz cdx e biner. ayrıcallığın keyfini sürer. :)

hocam vectra b ye binmek ne zaman ayricalik oldu bilmiyorum ama diger dediklerinize katiliyorum.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Son düzenleme:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba erkeğin karısı gibidir ve her kezin karısı kendisine güzeldir :) çevremde o kadar çok ilginç araçlar kullanan insanlar varki herhalde benim şansıma yollarda arasanız bulamıycağınız araçlar araç sahipleri arkadaş eş dostlar çevremde var herkezin aracı kendine güzel .. otursan adam sana 10 saat aracını anlatır.. yani her kezin aracı kendine değerlidir..

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kırşehirdeki aracı araştırdım nette ama bi türlü bulamadım.link verirmisiniz.ne kadar istiyoki o arkadaş arabaya.hem ethem beyin bi önceki aracınıda görmüş oluruz.

link kalkmış :) önceki aracın dıştan görünüşüde şu anki aracıma benziyordu rengi jantları vs.

ercan1878

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ethem bey bence herşeğiyle bir opel binicisinin bittiği yerdesiniz. yani son nokta.

ercan1878

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence herkesin aracı değerlidir, fakat ethem bey ve mokia gibi kendileri birşey katmış kimse yok diyebilirim.

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben 25 bin tl'm olsa almıştım. Her önüne gelen konuşmuş yazmış yok eder yok etmez. İşine gelen alır, gelmeyen almaz. Benim kafamdan 23 bin tl helalinden eder ama inanın 25 bin tl de verilir, Ethem bey sen aracına , yağmur sensörü , sanroof , lastik basınç sensörü , katlanır ayna projelerini de ekle ve kimseye de satma, keyfini çıkara çıkara bin gez. Çünkü bundan sonra alacağın hiç bir araba seni bu araba kadar mutlu etmiyecektir buna emin ol.