Corsa C chip tuning 1.7 DTI

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracıma chip tuning yaptıracağım kararlıyım fakat uygun bir yer bulamadım , Mehmet beye yaptıracaktım fakat istanbulda , bende sahibinden de şöyle bir yer gördüm burayı tavsiye edermisiniz , yaptıranınız varmı?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...rsa-c-1-7-dti-icin-chip-tuning-62551212/detay

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
site sponsorumuz var vmax bence orda yaptır

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Site sponsorumuz Vmax var. Ona bakabilirsiniz, arkasında çok güçlü bir marka, ciddi işler var.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 1.7 dizeli olup ta chipli olup sonra da sabit hizla 2000 devir giderken ariza isigi yakmayanini gormedim. bi ton para veriyorsun sonra sildirip kurtuluyorsun. paran da cope gidiyor. ne kadar garip dimi sildirince de bidaha ariza isigi yakmiyor araba.. tanidigim 4-5 tane chipli 1.7 sahibi var. kimisinde surekli sikinti kimisinde de zaman zaman gundeme geliyor. ariza kodlari da soyle p0400 p0300 p0124.. simdi bazi arkadaslar cikacak diyecekler ki senin arabanda sikinti vardir benim arkadasta var hic yakmamis. yok arkadas kimse yogurdum eksi demiyor. yaptir gor..

bir ekleme yapayim mutlaka.. aracinizi uzun yolda 3000 devrin altina dusmeden kullaniyorsaniz ariza yakmaz. ama ben arada 90 a 100 e duserim bi 10 dakka oyle giderim dersen gorursun arizayi. sonra saga ceker kontagi kapatip acmadan 100 u istesende gecemezsin. guvenlik moduna aliyor. devirlenmiyor arac.. bunun haricinde arac cok iyi gidiyor. ben yazilimin bir kopyasini aldim. istedigim zaman 30 lira verip attiriyorum. canimi sikinca sildiriyorum. ben derim hic bulasma sikintili is.

Son düzenleme:

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
melih aracı aldıktan 1 sene sonra chip yaptırdım şu an 110 beygirlik olan stage 2 yazılım kullanıyorum ve hiç ışık yanmadı

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanslisin abi ne diyelim, ben tecrube ettigim durumu yazdim ne eksik ne fazla. yada yazan ustad iyi yazmis senin yazilimi.. bu isler biraz tesaduf isi. genelde map sensorunden yakiyor diyorlar. bazisi degistirerek cozmus. ben temizledim. bakalim birdaha aticam yazilimi. o zaman nasil sonuc verecek.

Z20LEH

Vmax Performance
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba ilker,
aracına remap uygulaması yapabiliriz. Ankara'da olduğun yazıyor. Dilersen musait bir gününde buyur gel hem çayımızı iç hemde detayli olarak konuşalım.

Z20LEH

Vmax Performance
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 1.7 dizeli olup ta chipli olup sonra da sabit hizla 2000 devir giderken ariza isigi yakmayanini gormedim. bi ton para veriyorsun sonra sildirip kurtuluyorsun. paran da cope gidiyor. ne kadar garip dimi sildirince de bidaha ariza isigi yakmiyor araba.. tanidigim 4-5 tane chipli 1.7 sahibi var. kimisinde surekli sikinti kimisinde de zaman zaman gundeme geliyor. ariza kodlari da soyle p0400 p0300 p0124.. simdi bazi arkadaslar cikacak diyecekler ki senin arabanda sikinti vardir benim arkadasta var hic yakmamis. yok arkadas kimse yogurdum eksi demiyor. yaptir gor..

bir ekleme yapayim mutlaka.. aracinizi uzun yolda 3000 devrin altina dusmeden kullaniyorsaniz ariza yakmaz. ama ben arada 90 a 100 e duserim bi 10 dakka oyle giderim dersen gorursun arizayi. sonra saga ceker kontagi kapatip acmadan 100 u istesende gecemezsin. guvenlik moduna aliyor. devirlenmiyor arac.. bunun haricinde arac cok iyi gidiyor. ben yazilimin bir kopyasini aldim. istedigim zaman 30 lira verip attiriyorum. canimi sikinca sildiriyorum. ben derim hic bulasma sikintili is.

merhaba, yaşadığınız problem hem araçtan hemde dediğiniz gibi yazılımdan kaynaklanıyor olabilir. Daha önce 1.7dti larda en ufak problem yaşamadım. Yazılımınızı nereden aldınız bilmiyorum ama arkalarında durmadıklari belli. Aracınıza bu tip uygulamalar yaptıracaksanız çalışacak olduğunuz kişileri iyi belirlemeniz lazim. Vmax Performance olarak Avrupanin bir çok ülkesinde bayiliklerimiz mevcut, gerek yurtdışı gerek yurtiçi forumlardan takip edebilirsiniz.

Umit.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde elimde farkli yazilimlar mevcut. sirasiyla hepsini deneyecegim.. vmax yada bir baskasi degildi bahsettigim konu. 1.7 dizellerin chip konusunda hassas olduklari konusunda ozel bir kanaat edindim tecrubelerimle. bunu paylasmak istedim. yoksa yapana yaptirana saygim sonsuz. kolay gelsin.