direksiyonu hafif çevirince gelen ses

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mafsal deforme olup bosluk yaratiyor olabilir , sıktırdıgınız kisimla pek alakasi yok , tam mafsal kismindan geliyor ses , sanirim henuz fazla asinmadigindan takilma yapmiyor benimki ama ses var.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kırmızı corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu sorunu bulup çözecek usta bulamadım. mafsal çok pahalı değil sıkıntı değil alınır ama ya sorun o değilse? usta mafsalda sorun yok dedi. gerçi güvenmiyorum ustalara. ne deseler yanlış çıkıyor, birde aracı alıp sürmelerine uyuz oluyorum, o sesi en iyi çıkartan araç sahibidir geç kenara dinle. ama yok kendileri sürer hani ya pek bir şey yok derler. takılma problemine eps diyen de var kafamı kurcalıyor..

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu sorunu bulup çözecek usta bulamadım. mafsal çok pahalı değil sıkıntı değil alınır ama ya sorun o değilse? usta mafsalda sorun yok dedi. gerçi güvenmiyorum ustalara. ne deseler yanlış çıkıyor, birde aracı alıp sürmelerine uyuz oluyorum, o sesi en iyi çıkartan araç sahibidir geç kenara dinle. ama yok kendileri sürer hani ya pek bir şey yok derler. takılma problemine eps diyen de var kafamı kurcalıyor..
Sanayide genelde nokta atisi yapilmaz ve deneme yanilma yoluyla bulunur , usta sorunu bilsede , oglanin dugununun parasini sizden cikarma durtusune sahiptirler (sozum meclisten disari) . Isin ustasi olmadiklarimiz kesin ama ustaya opulmektense kesin olarak baktigimiz parcalari kendi istegimizle bunu degistir diyerek yaptirabiliriz , hic olmadi ben istedim dersiniz :) . Ama birisi direksiyonu cevirirken mafsali iyice dinleyin , bende sikinti orada.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kırmızı corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracı satmazsam mafsalı da eps yi de söktürüp gereğini yapacağım:) en sonunda yakarım ben bu aracı :D opel de garip olan şu: hangi sorunla ustaya gitsem haa bunlar opelin kronik sorunu diyor geriye zaten bir halt kalmadı:)

kırmızı corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biraz önce aracı test ettim wd40 lık lık sesini yarı yarıya azaltmış çok garip..geçici de olsa azaldı en azından yalnız ustanın kafası bu kadar bile basmıyor en garip olanda bu.

123agp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorunu çözebildinizmi?

0M42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.benzersiztasarim.com
Mavsal bozulmuşsa sıkmakla falan düzelmez değişmesi lazım yazdıklarınıza bakılacak olursa sorununuz da mavsaldan gibi duruyor.

bestking

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birader yakın zamanda alt muhafaza yı söktünmü gevşek takılması felan bu tür sorunlara yol açabilir