fiat linea 1,6 dizell yer uçağımı

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar formda linea sı olan varmı test ettim ama pek bir şey anlamadım. adamı resmen koltuğa yapıştırıyor tek anladığım bu oldu almaya değermi kullanan varmı full+full abs ebd asr hilholder auto far ve silecek vs 37000tl fikirleriniz nelerdir.iyi derseniz 1 veya 2 günlüğüne kiralayıp deneyeceğim.deneme turunda beni en çok etkileyen yönü performansı oldu.2, şık toyota vallaha sıfırını gücüm yetmez 2,elinde 2008ve2009 model dizelleri bu fiyata alınabiliyor 2,şık corollo dizel ama 2, el olur toyota corolloyu test etmedim toyota nın parca fiyatları cok pahalı ve baz donanımlı diye biliyorum.fikirleriniz nelerdir

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vw ne gidersen 90 beygirlik tdi golfleri var liste fiyatı 45 de oturusan pazarlığa 40 kadar düşüyorlar aklında olsun bir onlarada bak derim.. aynı tdi ın 105 beygirliği var onuda 45 e alırsın pazarlık edersen.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
0-100 ü 11 saniye gözüküyor sitesinde pekte yer uçağı olmasa gerek yüksek torkun verdiği ivmelenme sizi kandırmış olmasın :) bu arada linea gibi bir arabaya 37 bin lira çok ama çok fazla bence

mhakkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu opel adam gibi dizel 1.6 motor çıkaramadı.

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende linea nın en full olanı var (emotion)donanımlı dizel ve beş para etmez bukadar diyorum

Son düzenleme:

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selim araba sevdası programının bu haftaki (geçen) bölümünü izlemeni tavsiye ederim, test olarak linea ve corolla yı karşılaştırıyorlardı.Sonuc özetle şu, linea bu fiyata alınabilecek en iyi otomobil ancak toyotanın da + ları yok değil, toyota kalitesi, kalite ve geniş iç mekan, sorunsuz motor vs.

Linea , fayda maliyet oranı çok yüksek bir otomobil,ancak iç mekanı senin içine siniyormu, gidişi duruşu,yol tutuşu, içe aldıgı ses,yagmurda/gece kullanımı seni tatmin ediyormu bakman lazım, araç kiralamak en mantıklı seçenek, kısa-uzun yol, gece gündüz, yagmur çamur her ortamda test edebilir , güzelce bir fikir edinebilirsin

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
donanımlar ve tork iyi görünse de 37li rakamlara alternatifleri çok bence... tasarım olarak da linea pek kendine baktırmıyor malesef yolda... 37 lik rakama değeceğini sanmıyorum...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 37 yi çok fazla bulduğum ve o arabaya hak etmediğini düşündüğümden sıfır golfe bakmasını söyledim golf golfdür tartışma götürmez tdi da kendini ispat etmiş bir araç.

efekadefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o araca 30 civarı isteseler anlarım. 37 verdikten sonra alternatifiniz çoğalır

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
line için cok 37 walla