fiat linea 1,6 dizell yer uçağımı

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oğuz kullanıyorsan tamam nedenini acıkla be abi bende bileyim .toyota ya bakayım vw düşünmüyorum.seri torku yüksek arac istiyorum vw düşünmüyorum dedim hakan
2004 pasat var anormal gelecek ama ben pek ısınamadım bu araclara kronik sorunu acayip yağ yakıyor iki seferde yağ pompası deyişti.pasatın bakımını yaptık servisten cıktım 2500km sonra yağ lambası yandı kayınpederin aracı yaw bunun bakımını yaptırmadınmı oğlum yağı deyiştirmedinde üzerine yağmı eklettin deyince kaynar sular başımdan döküldü abi ahtım var vw almam.toyata dizele bakayım hiç araştırmadım kullanan varsa bi zahmet bilgi versin arkadaşlar.oğuz2008 2009 dizelini kaca alırız

Son düzenleme:

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selim araba sevdası programının bu haftaki (geçen) bölümünü izlemeni tavsiye ederim, test olarak linea ve corolla yı karşılaştırıyorlardı.Sonuc özetle şu, linea bu fiyata alınabilecek en iyi otomobil ancak toyotanın da + ları yok değil, toyota kalitesi, kalite ve geniş iç mekan, sorunsuz motor vs.

Linea , fayda maliyet oranı çok yüksek bir otomobil,ancak iç mekanı senin içine siniyormu, gidişi duruşu,yol tutuşu, içe aldıgı ses,yagmurda/gece kullanımı seni tatmin ediyormu bakman lazım, araç kiralamak en mantıklı seçenek, kısa-uzun yol, gece gündüz, yagmur çamur her ortamda test edebilir , güzelce bir fikir edinebilirsin

Berker'e katılıyorum. Fayda maliyet olarak başarılı olabilir ama 15-20 bin civarı bir araba almıyorsun, 37 bin tl den bahsediyoruz. Bizim şirkette 1.3 multijet linea var, biliyorum o araçları... 1.6 muljijetin performansı ellbete tatmin edicidir ama malzeme, işçilik kalite... olarak 37 bin tl verilecek bir araba değil orası kesin.

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atilla tamam ivmelenmesi çok süper abi arabanın vaz geçtim. toyota bakacağım acaba 1,4 d bu araclara yetiyormu korkum 1,4 d düşük devirlerde hantalmı serimi bunu kullanan arkadaşlar vardır yardımcı olursa sevinirim

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Linea ya o paraları verdikten sonra ben olsam focus 1.6 tdci 109 ps alırdım.

1.6L Duratorq TDCi 109PS
5-ileri manuel
Trend/Titanium
109 ps/4000d
240nm/1750 dd

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 1.5tci focus kullanınca aynı hisse kapılmıştım ama durmadan vites değiştiripte 120 ye yeni geldiğimi görünce bunun tork hissi olduğunu anladım.ama gerçekten insan koltuğa yapışıyor...

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Focus daha mantıklı bir seçin olur.Ben de bir ara liena ya heveslendim ama yol tutuş konfor vs. kendi Corsamı arattı sende birde vectra var ben 1.3 90 hp denedim benim aracmla aynı motor var zaten üzerinde.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yalnız Focus dizel ve performanslı kullanım bir arada olursa ekonomiden eser kalmıyor onu da belirtmek isterim.Abimin şirket aracı Focus du, gerçekten iyi gidiyor ancak yüksek devirlerde kullanınca hiç de ekonomik değil ,tecrübe ile sabittir

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yalnız Focus dizel ve performanslı kullanım bir arada olursa ekonomiden eser kalmıyor onu da belirtmek isterim.Abimin şirket aracı Focus du, gerçekten iyi gidiyor ancak yüksek devirlerde kullanınca hiç de ekonomik değil ,tecrübe ile sabittir

evet performanslı kullanımda anlık tüketim birden fırlıyor,
+tecrübe ile sabittir