fiat linea 1,6 dizell yer uçağımı

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiat tofaş dan sonra bitti devrini doldurdu yeterince 30 yıl boyunca millete gaz tenekesi niyetine doğan şahin muratları sattılar milletin sırtından devasal paralar kazandınlar o zaman teklerdi bu kadar çok marka çeşidi yokdu iplerini istedikleri gibi oynattılar ama haklarını doldurdular..

artık onun yerini türkiyede opel dolduruyor buda piyasalarda söylenen ve bilinen bir gerçek..

modesit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben fikir olarak marka belirtmiyorum ama,avrupa araba almayı tercih ederdim.bilhassa alman o kadar söylüyorum.

umit1984

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.daskuza.com
ben toyota corolla d4d kullandım süper bir araba ses yalıtımı olarak sanki biraz daha kaliteli ama hiçte koltuğa falan yapıştırmıyor :D belki abartma olacak ama toyotadan inip corsaya binince insan sanki daha bir rahat ediyor :D cam mesafesi falan çok basık içinde kendimi gaz odasından sandım :S

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çağatay her zaman beklerim 100,yıl taksi balgattayım.burak cok uğrardı yanıma ondan da ses seda yok.durağa gelince polatlılı cakır abiye söğleyin kral bekliyor de anında yanındayım.durakta 3 adet vectra var en fiyakalısıda benimki haa..:cool: tv+dvd+usb+navi+dijital radyo+full+full konfor=06 t 4086 cayımı içmeye mutlaka bekliyorum.türker sana ve tüm opel netciler için bana ulaşabilecek bütün arkadaşlar için gecerli teklifim gelin bi çayımı için arkadaşlar

Son düzenleme:

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abiler sağolun toyotaya karar kıldık kardeşime alıyorum abi kardeş ortak bineriz o istanbulda ben burda nasıl bineceksem

Tanbaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence,Fiat-Toyota karşılaştırılamaz.Toyotanın kalitesi buna izin vermez.

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Linea ya verilecek parayı Bravo ya verin daha iyi.En azından verilen parayı sonuna kadar hakediyor.

Burak_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
linea yı küçümsemiş arkadaşlar ancak ciddi yürüyen bir araba bikere unutmayın multijet ..