film cezası

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
...

Son düzenleme:

Ertekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haklısın Osman Bey haklısın daa; aralarında sinir etmeyi bırak kafayı yetirtenlere sözün yok mu?

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kafaya koydum film ya da laser camları ruhsata işletcem.bi yolunu bulduktan sonra yapmayı düşünüyorum.2numara filme de laf ediyorlarsa gerçi bi saçmalık var.kanuna göre içerisi görünebildiği sürece sorun yok.ben mi yanılıyorum...

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
....

Son düzenleme:

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok yok gözümün ışığa karşı hassasiyeti yüksek raporu ile halledilebilir belki diye düşünüyorum ama heyet raporu mu gerekir yoksa normal rapor yeterli olur mu o tip konularda biraz kararsızım.demekki renkli cam olması lazım illa ki.lazer yoluna başwurmak gerekiyor anlaşılan...

vipastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede lazer yaptır.lazerinde numarası oluyormu bu konuda bilgim yokta maliyetide yüksek galiba

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ALINTI.. sinir oluyorum polislere artık..

alıntı yaptığım sevgili üye kardeş.sen sonuna kadar haklısın.nede olsa polislerimiz uzaydan geldi.onlar halden anlamaz.makine hatta prototip.duyguları,istirahatleri.aileleri.insan ilişkileri.akrabaları aynı sıralarda okuduğu,aynı kahveye gittiği,aynı bardaktan bira yudumladığı,aynı kıza sevdalandıkları lise arkadaşları yoktur.onlar sıcacık tabir edilen evlerinde aileleri ile oturmak veya gezmeye çıkmak yerine günde 12-13 saat kadar kısa bir zaman içinde sürekli psikolojik kargaşa içinde binbirçeşit insanla ve başlarında tüm yetkileri elinde bulunduran belki kendilerinden yaşça çok çok küçük amirleri ile ayyaş,sarhoş ve berduş tabir edilen insanları VE zengin sıpalarını tercih ederler.HAKSIZMIYIM ????
abi çok tepki vermişsin :sorry: öle demek istemediğimi biliyosun :cry: ama özellikle şu izmirde polisler çok şerefsiz geçen hafta 99kmyle radar cezası yedim 237 ytl neyse polis durdu dedi araba kimin üstüne bende dedim babamım üstüne baban yamultçak seni dedi güldü bende ne alaka babam ne karışır benim yediğim cezaya dedim bişi başka diyemedim içimde kaldı şerefsiz herif yamutlçakmış o heralde kendi çocuklarına öle yapıo :mad: uyuz oldum çok ya anlatamam

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
film yok bende gayet mutluyum :)