film cezası

Evo1912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
filmli aracın görüntüsüde çok hoş oluyor yane..yüzde 20 light black 5-6 aydır poliste çeviriyor filmlerime laf etmiyor :D sadece plakalarıma bak bunun cezası 40 ytl haberin olsun orjinallerini tak dedi :D

dogan_tire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
flim

bende arttıracam arabam beyaz renk astra nb kasa kaç numara attırayım yeni kasalar ama

dogan_tire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar valla çok yardımcı olun yaa

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi çok tepki vermişsin :sorry: öle demek istemediğimi biliyosun :cry: ama özellikle şu izmirde polisler çok şerefsiz geçen hafta 99kmyle radar cezası yedim 237 ytl neyse polis durdu dedi araba kimin üstüne bende dedim babamım üstüne baban yamultçak seni dedi güldü bende ne alaka babam ne karışır benim yediğim cezaya dedim bişi başka diyemedim içimde kaldı şerefsiz herif yamutlçakmış o heralde kendi çocuklarına öle yapıo :mad: uyuz oldum çok ya anlatamam

o polis tam şerefsiz o zaman çünkü 90 km sınırın %10 payı var ki gözün sürekli ibrede olmasın diye. 99a kadar izin var.100'de ceza. o da %30 aşana kadar 115 ytl, %30 dan fazla aşarsan 237 ytl. yani 117 kmh'ye kadar 115 ytl ceza. ben salı günü yedim 120 ile giderken 237. adi herif bi de utanmadan nerde çalıştıgımı sorup oraya bizim yeğen var nasıl girer diyo.

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
görevini yapan insanlara serefsiz demeyin...önce kendi şerefinize bakın ,kurallara uyun sonra başkalarının şerefine dil uzatın...şeref sandığınız kadar basit değil...

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
görevini yapan insanlara serefsiz demeyin...önce kendi şerefinize bakın ,kurallara uyun sonra başkalarının şerefine dil uzatın...şeref sandığınız kadar basit değil...

:good::good::good:

genelleme yapmak yanlış ama bazıları da hakediyo ya nese.....

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi sen yalnış anlamışsın adamların ceza kesmesine şerefsizlik demedim maden dur durdun yorumda bulunma adam kalktı bana dedi baban seni yamutlçak 1 babam bana bugüne kadar fiske vurmadı 2 bilinçli avrupalı bi aileye sahibim ki bende avrupa doğumluyum 3 değer yargılarımı eleştirmek kimsenin haddine değil bana kalktıpta insanların arasında baban seni yamutçak diyemez araba benim ceza benim s. böle polisi 90 ile gidilcek yerde bana ceza kesmeside ayrı tabii ama ona yorumum yok devlet parasız kaldı doyurmak lazım polislerin ayrıcalığı yok kimse beni aşağılayamaz nerden bulmuş bu hakkı kendinde neyse o kendi çocuklarını yamultuyo heralde bilinçsiz cahil insanlarla uğraşmak zor :mad: