film cezası

brqcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla sırf polis durdurcak diye yaptırmıyorum.habire her polis görüşte tırsıp her cevirmede aman nolcak die düşünecegime yaptırmıyorum.bigün normal bi karar olan kendi arabama kendi aldgım mallarla istedigimi yapabilme hakkını elde edersem yaptırırım.

1devil1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
film için ceza keserlerse dırek polıse dıyın beklıcez tum fılm cektırenlere ceza yaz de bısı yapamıyo cogu cunkı fılmlı aracarın

Kurtbeyi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun, trafik çevirmelerinde ankara'da da filmler yüzünden cezalar yazılıyor.

skylock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polise beklicem diğer araçlarada ceza yaz dersem;ondan sonra birde 400 ytl lik filmleri bana söktürür;ondan sonra otur ağla:) ;en iyisi zıtlaşmamak.benim gibi ceza yiyip oturmak

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
...

Son düzenleme:

Ertekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
film için ceza keserlerse dırek polıse dıyın beklıcez tum fılm cektırenlere ceza yaz de bısı yapamıyo cogu cunkı fılmlı aracarın
İşte bu kafayı yedirten olay bu.sana bana yazılır. hatta gerekçesini öyle açıklar ki haklısın diyesingelir. ama ben biliyorum görüyorum. kimseyi hor görmem elbette yanlış anlaşılmasın. öyle araçlar öyle kullananlar var ki aracının içi ön cam dahil görünmeyecek şekilde filmli, yüksek sesle müzik dinler gece geç saatlerde,önü arkası neonlu ekip görür selamlaşırlar hatta durup yanyana sohbet ederler onlara bişi olmaz bize olur.gel de çıldırma :mad: :mad:

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
film yasak...taktıran bunu kabullenip taktırıyor...aynı karşılıklı sözleşme imzalar gibi...taktırıp yakalandıktan sonra ah vah etmek bence mantıksız...suçun varsa cezasıda var...burda itiraz edilebilecek tek konu yasağın kendisidir...ama tamamen saçma değildir...örneğin 3 ve 3 üstü numaralı film çekmek yasaktır şeklinde olabilir bu...1 ve 2 nolu filmlerde şahıslar görülmektedir..koyu bir oran değil...düzenlemede eksiklikler var...

polisler kanun koyucu değil uygulayıcıdır...bu durumda onların şahsi görüş ve söylemleri dışında kanun çerçevesinde yaptıklarına kimsenin diyebilcek bişeyi yoktur olmamazda...

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
...

Son düzenleme: