gsi lpg kaçbasar merak eden varmı

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hep bu gsi kardeslerın basının altından cıkıyor tuplu gsi yaptılar herkez yaptıı :D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
................ eger parasini vermemiyorsan hava atmak icin binmiceksin en son model telefon kullanip, kontörün (TL) yok diye cevapsiz cagri atmicaksin bu da ayni sey.

En kızdığım şey, bir vatandaş var benim telefonumla takoz diye dalga geçiyor ama sık sık da kontörü olmadığı için çağrı atar, ben de hiç birine cevap vermem. Nedense bizim ülkemizde vatandaş yakıta, sigortaya, MTV ne, muayeneye para bulamaz ama her türlü çakma cam filmine, amfiye, 17" jant ve lastiğe, tavan kaplamasına, deri döşemeye, xenonlara anında para bulur, çünkü onlarla hava atmaya bayılır. Bana ne senin çakma/sahte aksesuarlarından deyince de bozulur.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hep bu gsi kardeslerın basının altından cıkıyor tuplu gsi yaptılar herkez yaptıı :D

Ne Alaka ? Ben aracın LPG sine Bakmam Melii başkan orjinalliğine bakarım Ben aldığımda vardı söktürmedim Ama LPG dede kullanmadım.. Ne yürüyenler vardı 10 liraya zor gitti Ne orjinaller vardı 14.5 hemen gitti :)

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzun lafın kısası taner abinin dediklerine katılıyorum az çok herkesin zevkine kalmış bişi.. Zaten GSİ benzindede oldukca cimri çok yakan bi araç deilki :)

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaten nerede bir GSİ konusu olsa korkarak okur olduk :kop:. GSİ iyidir iyi, hayatımıza renk katıyor.
abııı hayatımız makaraa yanıı eylenıyourz ıstee :kop::kop:
Ne Alaka ? Ben aracın LPG sine Bakmam Melii başkan orjinalliğine bakarım Ben aldığımda vardı söktürmedim Ama LPG dede kullanmadım.. Ne yürüyenler vardı 10 liraya zor gitti Ne orjinaller vardı 14.5 hemen gitti :)
tamam senınaracın rjınaldı ama lpg gormus aractı abın dedı lpg le ızmırden buraya geldık dıye eee daha ne gsi bulusmasında abın demedımı erayla denıcem dıye lpg de :D

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abııı hayatımız makaraa yanıı eylenıyourz ıstee :kop::kop:

tamam senınaracın rjınaldı ama lpg gormus aractı abın dedı lpg le ızmırden buraya geldık dıye eee daha ne gsi bulusmasında abın demedımı erayla denıcem dıye lpg de :D

Heeeaa o gün LPG li olduğu halde bile cesaret edip denemediğiniz gün haklısın :D Ben anlamam Melii başkan Diyorum ya LPG görmüş görmemiş Ben aldığım ve sattığım paraya bakarım ;)

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En kızdığım şey, bir vatandaş var benim telefonumla takoz diye dalga geçiyor ama sık sık da kontörü olmadığı için çağrı atar, ben de hiç birine cevap vermem. Nedense bizim ülkemizde vatandaş yakıta, sigortaya, MTV ne, muayeneye para bulamaz ama her türlü çakma cam filmine, amfiye, 17" jant ve lastiğe, tavan kaplamasına, deri döşemeye, xenonlara anında para bulur, çünkü onlarla hava atmaya bayılır. Bana ne senin çakma/sahte aksesuarlarından deyince de bozulur.

abi taş gediğine bu kadar düzgün konur :)

ama ben bu gsiların hızını anlamadım, gsi binicisi olmadığımdan gidişini de çok bilmiyorum ama bu kadar basıyo mu bunlar hakkaten?
İbrahim'in bi formulasyon vardı, ona göre hesaplayınca anca 19' jantla basıyodu o hızları :confused:

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
valla kimse kusura bakmasında benim 4,4 X5 im olsa vururum tüpü neden daha fazla ödeyeyimki aynı şeyleri iki sekildede yapabildikten sonra???? napiyim simdi illa tüplü bincem diye tempramı alayım yani çok yanlıs bakıyosunuz olaya aynı zevki yarısına yasamak varken neden daha fazla ödeyeyim

yasin90

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nesini gecicem??

madem yüksek beygirli araca benzin yetistiremiyorsun, binmiceksin.

cipe bincem, ama cok yakiyor, iyi bari LPG taktirayim demek ne kadar mantikli ???

sen demmekki insanlara hava atmak icin araca biniyorsun, o zaman Metrobüsü dene derim sana. arac memleketimizde malesef LÜX ve ona görede gideri var

sen "hava aticaksin" orjinal parcada kullanma aracina, gerek yok dimi? yan sanayi var nasilsa, onu kullan. lastigin kabak oldugunda, lastikte almana gerek yok, lastikler slik olana, yarilincaya kadar devam et

aslan besleyen yemine katlanir. katlanamiyorsan, aslana sahip olmicaksin

Jipe binmek insanlara hava atmak mı?bulundğm ortam jipi gerektiyor belki?

Bide şu cıktı-aslan besleyen yemine katlanır- kendimizi kandırmayalım, ben neden aynı yolu daha ucuza gitmek varken daha pahalıya gideyim??Bunun mantığı nedir Allah askına?Ha dersen ki lpg ile rahat etmiyorum güvenmiyorum vs bunu anlarım saygı duyarım :)

Ben memlekete tüp taktırmadan 80 liraya gidip geliyorum, simdi tüplü git gel 50 lira :)

30 lira az para mı?Baska yerde kullanırım ;)