Hareket Edince Kapıların Oto Kilitlenmesi...

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bu gecikmeli kapı kilitlemeyi anlamadım..Acaba bumu aracı park ettikten belirli bir zaman sonra kapıları kilitleme özelliği?

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Giderken kapıları açık bıraksanız bile bir kaç dakika sonra kilitliyor kapıları. En azından benim araçta böyle.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Benim aracın eski sahibi sanırım bunları ''kapalı konumda'' bıramış...

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Evet @alayeri kardeşimizin dediği gibi otomatik kapı kilitleme-AÇIK yapınca hareket ettikten sonra belirli bir hıza çıkınca kapılar otomatik kilitleniyor..Araç hareket halinde giderken kapıyı açıp kapatınca kilitler hemen tekrar kapıları kilitliyor.Tekrar hızlanıp kilidin devereye girmesi gerekmiyor(Neden hareket halinde kapıyı açıcaksak :)).Bu arada dün kullanma klavuzunu incelerken bir bölümde zaten yazıdığını gördüm..Demekki neymiş,klavuzu iyicene incelemek gerekiyormuş :)

caner_1616

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar konu yıllardır aklımda idi ve şuan tekrar aklıma geldi benim araç 2014 seneden bu yana kapıları seyehat ederken hiç kapanmıyor menüleri kurcalamıştım ancak hiç rast gelmedim yada varda dikkat etmedim :oops:

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar konu yıllardır aklımda idi ve şuan tekrar aklıma geldi benim araç 2014 seneden bu yana kapıları seyehat ederken hiç kapanmıyor menüleri kurcalamıştım ancak hiç rast gelmedim yada varda dikkat etmedim :oops:
Astra H kasalarda yok diye biliyorum...