Honda Jazz

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, 2009 Honda Jazz almayı planlıyorum. Yeni kasa olanından. İnceledim, gerçekten çok hoşuma gidiyor. Fun, yani üst donanımda verilen panoramik tavan vs. gibi özellikleride çok hoş. Tavsiye eder misiniz? Yardımlarınızı bekliyorum. Kafam ağrır mı arabada? Manuel vites düşünüyorum..

A

agah bülent

Bilgi Girilmemiş
Jazz ı tavsiye etmeden once şu andaki aracının ne oldugunu ogrenmek lazım kıyaslama açısından
Yanlız bende H dan once Jazz vardı ve çok memnundum aracım perte çıktıktan sonra bile Jazz almaya karar vermiştim Tiptronik vites ,minimum benzin sarfiyatı , yol tutusu ve ufak goruntusu altındaki geniş iç hacmi en memnun oldugum hususlardı yeni kasayı inceleme fırsatım hiç olmadı ama yeni kasada eskisine nazaran daha iyi oldugu kanaatindeyim...

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
34.000 tl ye donanımlı jazz alacağıma 35.000 tl ye donanımsız cıvıc sedan alırım..

MuL@T

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hoşuna gittiyse al,ben olsam jazz a o parayı vereceğime başka arabalara bakarım karar senin arkadaş..

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akrabam 45 milyar civarına honda civic aldı 1.6 125 beygir.. üst donanım orjinalinden angel farlı falan.. araca gündüz bindiğimde pek beğenmemiştim aslında ama geçen bi gece bakırköy ataköy arası gidip geldik bayağ hoşuma gitti..

standart arabalara göre (reno megan, opel tarzı..) değişik bi iç tasarımı var bayağ havalı ayrıca gaza basınca güzel gidiyo ve yere yapışıo..

ama jazz da dıştan güzel duran bi araba bence

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
37'ye honda civic elegance veriyorlar hatta 38e mugen kit ile birlikte...

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hondajazz2009800x600walxe7.jpg

bunun aynısından Dikmende her pazartesi görüyorum ilk gördüğümde uzak doğu arabası Daihatsu falan zannettim tasarım bence rezalet eski Jazz buna 10 çeker

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
jazz güzel araç ancak 34.000ytl verilcek kadar güzel bir araç değil o fiyata sıfır astra veya sıfır golf alırım 2.el olarakta 2-3 yaşında audi a3 alınabilir ;)