istedikten sonra olmaz diye birşey yok..

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar sizi ailem gibi gördüğüm için sizlerle paylaşmak istedim 4 sene önce babam bana 20 lira vermişti harçlık için bende onunla gidip 2300 nokia bi telefon aldım ve bunu sahibinden.com'a koydum satmak için ve 60 liraya sattım bu cihazı ve bu şekilde telefon alıp satmaya başladım gece 12 demeden sabah 8 demeden kar kış demeden telefon alıp sattım internet üzerinden 2.800 lira paraya ulaştım babamın 98 uzay kasa 2.0 cd aracı vardı ev aldığımız için bunu mecburen sattık ve arabaya alışkın olduğumuzdan arabasız olmaz dediğimizden ben babama elimdeki parayla araba alcağımı söyledim inanmadı hurda bir araba alırsın dedi ve 2 ay aradım bir salı günü kadıköyden gidip 87 taunusumu aldım kapıya getirip koydum ve buyur baba sana ford dedim ama emin ol tekrar opele ulaşacağım dedim ozaman 2.800 lira olan param şuan bana 93 vectra 1.8 a almayı nasip etti Rabbime sonsuz şükürler olsun buyrun bu parayı yapmak için alıp sattığım araçlar

2012 yılının 3.ayında kendime aldığım ilk arabam 87 taunus 1.6 2.800 liraya alıp 3.250 liraya sattım 2 ay sonra

2012 yılın 5.ayında 2.arabamı aldım reno manager 1.7 3.800 liraya alıp 5.250 liraya sattım.

2012 yılın 8.ayında aldığım 3.arabam 95 model şahin 5.100 liraya aldım 8.000 liraya sattım

bu şekilde aldım

bu şekile getirip sattım.

ve sonunda istediğime ulaştımm 93 model 1.8 s klimalı vectra'mm

bunu henüz yeni aldım yavaş yavaş bu aracımıda toparlıyorum hedefim bu arabamdan sonra uzay kasa vectra olacak.

sizi yakın gördüğüm ve içimden gelerek bu konuyu açıyorum azim eder ve yürekten birşeyi istersen ulaşırsın ben buna inandım aldığım arabaların seçenekleride neden bu diye sorarsanız babam ve ben hep bu arabaları merak etmişizdir hepsinide gözüm kapalı ve en orjinal şekilde bulup aldım

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Azmeden taşı bile delermiş misali.Bende bu işlere taşla toprakla geldim.HA, babadan hiç mi kalmadı kaldı.Ama babadan kalan nereye kadar.Hazıra dağ dayanmaz.Babamı çok küçük yaşta kaybettim, çok şeyle bu yaşıma kadar tek başıma mücadele ettim ve bugünkü yerimdeyim.Tek kazancım, birşeylere atılımım ülkemizin güzel günlerinde oldu, bu zamanları kolay sırtladım.Krşılaştırılabilecek bir örnek mi değil.Söylemek istediğim azmin olduğu yerde herşey olur.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
taktir ettim ama manager çok temizmis yauw

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Benim telefonları da satsana :). Burak azminden dolayı seni tebrik ederim, ortada hiç bir neden yokken yan gelip yatarak ana baba eline bakan, üstelik onların verdikleri imkanları beğenmeyenlere kapak olsun diyorum.

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende boylee basladim 5binlira kredi cektim odeye odeye su anki.astra g aracima biniyorum belki kizcaksiniz ama atalarimizinda dedigi gibi azimle sican mermeri delermis :D :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Burak canı gönülden kutluyorum seni. Özellikle son zamanlar da evlatların sadece internet parası bilmem ne parası diye analarına tokat atanlar aklıma geldi. :(

Maşallah.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne diyim güzel...20 tl oldu vectra...

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burak canı gönülden kutluyorum seni. Özellikle son zamanlar da evlatların sadece internet parası bilmem ne parası diye analarına tokat atanlar aklıma geldi. :(

Maşallah.
teşekkür ediyorum abi ben aileme elimden geldiğince yüklenmeyeye çalıştım halende öleyim yaz tatillerinde 1 hafta bile tatil yapmadım çalıştım aileme ve geleceğime destek olmak için yatmayı aileme zarar vermeyi sevmem verilen harşlıklarımıda hep arabama harcadım kendime harcadım karıda kızda yemedim şükürler olsun rabbime kimseye mecbur kalmadım minnet etmedim

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim telefonları da satsana :). Burak azminden dolayı seni tebrik ederim, ortada hiç bir neden yokken yan gelip yatarak ana baba eline bakan, üstelik onların verdikleri imkanları beğenmeyenlere kapak olsun diyorum.

satalım abi çevremdekilere yardımcı olmayı severim,babama yeri geldi destek oldum babamla arkadaş gibiyim çok iyi geçinirim baba oğul ilişkisi değilde arkadaş gibiyiz