istedikten sonra olmaz diye birşey yok..

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sizi takdir ettim öncelikle. Ticaret olayı çok farklı. Bende sizin gibi üniversite öğrenciliği zamanında çok telefon alıp sattım. Şimdilerde de fotoğrafçılığa merak saldığımdan lens ve ekipman getirtip satıyorum. Çin'den bağlantılar kurmaya başladım yavaş yavaş. Aynı ürünü 6 ay önce 2 ayda zor sattım. Dün kargo ile elime geçen bir ürünü ilanı açar açmaz sattım :) Ticaret çok zevklidir. Her zaman sevmişimdir.

surgeon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:bir::bir::bir: ben senin gibi ticaretle değilde okuyarak sabrederk bazı yerlere geldim bazı şeyleri gönülden istemenin onun için çabalamanın ve sonunda onu almanın verdiği hazzı mutluluğu hiçbir şey vermez. tebrikler bu hazzı aldıysan artık durmak yok sana :D

Son düzenleme:

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burak kardeşim vallahi yaptıklarını okuyunca çok duygulandım hatta babanın ev için arabayı satması seninde arabasız olmaz deyip babanın o zor durumlarında yardımcı olman hakikaten takdire şayan bir davranış. benimde ikiz oğlum var yani iki tane :D şimdi onlar aklım geldi inşaallah onlarda senin gibi vefalı,hayırlı evlat olurlar. Burda asıl senin annen ve babandan ALLAH razı olsun ki senin gibi temiz ve hayırlı evlat yetiştirmişler.

anne ve babama sonsuz şükran sunuyorum beni böyle yetiştirdikleri için ve kendime hayranım ben çünkü aileme ve çevremdekilere karşı farkedilir biriyim herkez kimin ne olduğunu biliyor bilende anne ve babama övgü yağdırıyor asla malım var diye böbürlenmedim önce Allahın sonra bizim bizim değil emanet derim hep. verende o alanda..şükürler olsun inşAllah ikizlerinizde hayırlı bir evlat olur size Allah bağışlasın herkeze hayırlı evlat nasip etsin Rabbim

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nede olsa eskı makam aracı yakıtı nasıldıı :D oda koltuklar kadar guzelmıydı lpgde bıle 400 fln yakıyor dıye duymustum :D

yakıtı güzeldi ya 40-45 kuruş yakıyordu 1.7 motor var kasada ağır normaldi ben çok bulmuyordum yani yakmasına görede gidiyordu makam arabası olmasının hakkını veriyodu herşeyiyle gerçekten

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sizi takdir ettim öncelikle. Ticaret olayı çok farklı. Bende sizin gibi üniversite öğrenciliği zamanında çok telefon alıp sattım. Şimdilerde de fotoğrafçılığa merak saldığımdan lens ve ekipman getirtip satıyorum. Çin'den bağlantılar kurmaya başladım yavaş yavaş. Aynı ürünü 6 ay önce 2 ayda zor sattım. Dün kargo ile elime geçen bir ürünü ilanı açar açmaz sattım :) Ticaret çok zevklidir. Her zaman sevmişimdir.

ticareti tadında yaparsan ve yapmasını bilirsen zevk verici aynı zamanda kazandırıcı bir iştir zevk alarak yapıyorum bazen durup düşünüyorum okadar telefon alıyorum satıyorum yapıyorum ediyorum ama hiç farkında değilim diyorum ama bakıyorum birikim oluşmuş bu bana dahada şevk veriyor nam salmakta önemli ticaret yaparken dürüstlük müşteriyi cezbedebilme ilan verirken herşeyi detaylı olarak verebilme müşteriyle tatlı dille konuşup onu bağlamak hepsi bir marifet yani :)

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:bir::bir::bir: ben senin gibi ticaretle değilde okuyarak sabrederk bazı yerlere geldim bazı şeyleri gönülden istemenin onun için çabalamanın ve sonunda onu almanın verdiği hazzı mutluluğu hiçbir şey vermez. tebrikler bu hazzı aldıysan artık durmak yok sana :D

bu işe başladığımda lisede okuyordum halende kocaeli üniversitesinde okumaktayım 2.sınıftayım yani meslek sahibi olmuş olsamda bu bende alışkanlık bi nevi bağımlılık olduğundan duramam yükselmeyi kendi çabamla bişeyleri başarmayı seviyorum azim var hem okuyorum hemde okulumu aksatmadan ticaretimi yapıyorum pazar günü tatil günüdür herkez geç uyanı keyifli kahvaltı yapar ama ben erkenden kalkıp pazarlara koşardım araba bula bilmek için