istedikten sonra olmaz diye birşey yok..

mericalptekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla helal olsun taunusla manager de baya temiz gözüküyo hem de çok ucuza denk getirmişsiniz :D

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) çalıştığım parayı yemeden içmeden biriktirip 2010 yılında 8000tl aldığım 92 F kasa astra ve durmadan tekrar azimle kararla çalışarak para biriktirdim.8000 tl ye aldığım astrayı 2 sene sonra 8.500 ye satarak 3 ay önce 2001 model astrayı aldım :) sıradaki hedefim astra cd modeli :)

hdereli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gönlündeki araca kısa zamanda kavuşman dileğiyle...

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz elimizdekine doğru düzgün bakamayıp , masraflarında boğulurken ( vergi kasko muayne vs vs ) siz habire yükseltmişsiniz helal olsun

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla helal olsun taunusla manager de baya temiz gözüküyo hem de çok ucuza denk getirmişsiniz :D

arabam olsun diye araba almam eskide olsa ucuzda olsa bi kere duruşuyla cezbedicek prensibim bu 87 taunusta çürük yoktu ve gerçekten çok kaliteli bir araba yapmışlar tank gibi makaslı oluşuna bayıldım zaten,sıkı pazarlıkcıyımdır 1 lira pazarlık yok diyen adamdan 200 lira para kırdım zamanında :D

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz elimizdekine doğru düzgün bakamayıp , masraflarında boğulurken ( vergi kasko muayne vs vs ) siz habire yükseltmişsiniz helal olsun

vergi kaçırma amacında değilim kesinlikle ama 2 senedir ödediğim verdi 145 lira toplam sigorta parasıda max 500 lira filandır tam sigorta hiç bitirmedim hep yarıda kestim :D

Alican66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Takdir edilecek birisiniz gerçekten. Tamda aklımdaki şeyi yapmışsınız. Bu konuda benimde planlarım var. :) Vectrayı S2000 yapmak istiyorum :D

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Takdir edilecek birisiniz gerçekten. Tamda aklımdaki şeyi yapmışsınız. Bu konuda benimde planlarım var. :) Vectrayı S2000 yapmak istiyorum :D

çok teşekkür ediyorum alican arkadaşım aslında yapılması gerekende bu kısmet olmaz bunu satmaz isek uzay kasayı almaz isem babaya diycem al bu senin olsun ben kendime tekrar bir araba alıcam onu toparlıycam hevesimi alınca onu satarım yükseltirim düşüncemde eski kasa 131 şahin var klasik..

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burak kardeşim vallahi yaptıklarını okuyunca çok duygulandım hatta babanın ev için arabayı satması seninde arabasız olmaz deyip babanın o zor durumlarında yardımcı olman hakikaten takdire şayan bir davranış. benimde ikiz oğlum var yani iki tane :D şimdi onlar aklım geldi inşaallah onlarda senin gibi vefalı,hayırlı evlat olurlar. Burda asıl senin annen ve babandan ALLAH razı olsun ki senin gibi temiz ve hayırlı evlat yetiştirmişler.

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ediyorum abi ben aileme elimden geldiğince yüklenmeyeye çalıştım halende öleyim yaz tatillerinde 1 hafta bile tatil yapmadım çalıştım aileme ve geleceğime destek olmak için yatmayı aileme zarar vermeyi sevmem verilen harşlıklarımıda hep arabama harcadım kendime harcadım karıda kızda yemedim şükürler olsun rabbime kimseye mecbur kalmadım minnet etmedim

nede olsa eskı makam aracı yakıtı nasıldıı :D oda koltuklar kadar guzelmıydı lpgde bıle 400 fln yakıyor dıye duymustum :D