Landirenzo hakkinda bilgisi olan arkadaşlar yardim

vosvosist

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olgun oto gaz maltepe şb. sızdırmazlık muaynesi için 25 tl.
ek.1 formu doldurması 10 tl.
arac muaynesi tüv de 126 tl.
trafik ruhsat bedeli 46 tl.
toplam : 207 tl.

vosvosist

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Neskar Bursa servisi Landi Renzo için bana 1920 TL fiyat çıkardı. Ama herşey içinde, aracı bırakıp gidiyorsunuz, sonra almaya geliyorsunuz. İşlemleri kendiniz yaparsanız 100 TL daha ucuz oluyor. Siz uygun taktırmışsınız bence...

ucmuş adamlar arkadaşım 1200 tl. lpg + 207 tl. = 1407 tl. ;)

murat26mm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben 2010 model opel asta ya landi renzo opel kiti taktırdım.yakıtı da çekişi çok süper ayrıca arzıa ışığı nın da yanması söz konusu değil

derjunge82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben 2010 model opel asta ya landi renzo opel kiti taktırdım.yakıtı da çekişi çok süper ayrıca arzıa ışığı nın da yanması söz konusu değil

Murat Bey Merhabalar,

Bende de aynı araç var. LPG kiti taktırmayı düşünüyorum. Sizin görüşlerinizi alabilir miyim. Ne kadar süredir kullanıyorsunuz? 100 km'de kaç lt LPG tüketiyor? Silkeleme oluyor mu? Genel olarak tavsiye eder misiniz?

Son olarak LPG kitini nerede ve ne kadara taktırdınız?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

BeRkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

usta nerde taktırdın bende düşünüyorum araç garantiden çıktımı kaç lirayı buldu toplamda memnunmusun ? Cevaplarsan sevinirim :)

vosvosist

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel servisinde taktırırsanız garanti bozulmuyor landi renzo takıyorlar dışarda 1.200 tl 200 tl ruhsat masrafı var ama servisler biraz pahalı diye duydum maltepe olgun otogaz 2006 model aracıma taktırdım 10 taksit yapıyor

BeRkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel servisinde taktırırsanız garanti bozulmuyor landi renzo takıyorlar dışarda 1.200 tl 200 tl ruhsat masrafı var ama servisler biraz pahalı diye duydum maltepe olgun otogaz 2006 model aracıma taktırdım 10 taksit yapıyor

ben servisi aradım adam kardeşim sen yabancı deilsin çalıştığımız servise yönlendireyim seni dedi Sıfır Chewrolet lerede Lpg yi orası takıyomuş Landrezzoya 1400 Tl Brc ye 1600 tl dediler aracımı çok seviyorum vee çok memnunum tek derdim 400 krş yakması yeterki prob çıkarmasın hangisi iyise onu taktırıcam araştırıyorum :) tecrübeli arkadaşların yorumlarını bekliyorum Benzin servetimi yedi :D:D :kop: :mad:

qetzman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ladrozoni iyi bir lpg sistemidir. bosh markası ile anlaşan tek markadır enjektörleri bosh markadır (blue kit hariç ). sorunsuz çalışan diğerlerinden farklı bir yazılıma sahip güzel bir lpg sistemidir, türkiye çapında yetkili servisi olgun otodur. eğer hiç sorunsuz bir marka istiyorsanız bir dünya markası olan princ' i tavsiye ederim.

vosvosist

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Murat Bey Merhabalar,

Bende de aynı araç var. LPG kiti taktırmayı düşünüyorum. Sizin görüşlerinizi alabilir miyim. Ne kadar süredir kullanıyorsunuz? 100 km'de kaç lt LPG tüketiyor? Silkeleme oluyor mu? Genel olarak tavsiye eder misiniz?

Son olarak LPG kitini nerede ve ne kadara taktırdınız?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...
ilk depo gaz 38 lt 290km gitti şehiriçi 15 gün sonra gel dediler servisden ayar yapıcaklarmış o zaman birazdaha az yakar diyorlar bende hiç sılkeleme yapmadı memnunum 10 uzerinden 9 verebilirim :)

Tanbaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben servisi aradım adam kardeşim sen yabancı deilsin çalıştığımız servise yönlendireyim seni dedi Sıfır Chewrolet lerede Lpg yi orası takıyomuş Landrezzoya 1400 Tl Brc ye 1600 tl dediler aracımı çok seviyorum vee çok memnunum tek derdim 400 krş yakması yeterki prob çıkarmasın hangisi iyise onu taktırıcam araştırıyorum :) tecrübeli arkadaşların yorumlarını bekliyorum Benzin servetimi yedi :D:D :kop: :mad:

arkadaşlar ladrozoni iyi bir lpg sistemidir. bosh markası ile anlaşan tek markadır enjektörleri bosh markadır (blue kit hariç ). sorunsuz çalışan diğerlerinden farklı bir yazılıma sahip güzel bir lpg sistemidir, türkiye çapında yetkili servisi olgun otodur. eğer hiç sorunsuz bir marka istiyorsanız bir dünya markası olan princ' i tavsiye ederim.
Landrezzo ve Ladrozoni yi ilk defa duyuyorum.