Landirenzo hakkinda bilgisi olan arkadaşlar yardim

murat26mm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Murat Bey Merhabalar,

Bende de aynı araç var. LPG kiti taktırmayı düşünüyorum. Sizin görüşlerinizi alabilir miyim. Ne kadar süredir kullanıyorsunuz? 100 km'de kaç lt LPG tüketiyor? Silkeleme oluyor mu? Genel olarak tavsiye eder misiniz?

Son olarak LPG kitini nerede ve ne kadara taktırdınız?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

öncelikle merhaba araca kahramanmaraş landi renzo lpg takan bi servis açıldı yeni oraya taktırdım taktırmadan önce olgun lpg den teyit ettirdim bayis oldğuna daha sonra monaj yaptırdım.yaklaşık 1 ay oldu.ortalama uzun yolda 130 krş ile 150 krş arasında değişyor şehir içi kullanım ise 200 krş buluyorr. silkeleme ise söz konusu bile değl herkez gönül rahatlığı ile montaj yapırabilir.ben omegas modeli dediklier opel kiti taktırdım garanti bozulmadan..şiddetle tavsiye ederim.benzine güç yetmiyoo

murat26mm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel kti land renzoo normalde 1600 ama benim yer kahramanamraş old için burada 1750 ye mal oldu.ama ama gayet memnunum arkadaşlar garanti çıkması söz konusu bile değil çünkü ben landi renzo nun italyada ki sitesine girdim orada yazıyorr du zaten orada wolksvagen ve opele montajını yapıyorlar mış biz geriden gitttiğimz için ancak

karayaman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun. bende taktırmayı düşünüyorum. aracı yeni aldım. üzerinde normal tüp var.

fenci44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben landi renzoyu yeni taktırdım ve fulledim ama 4. ışık yanmadı ama yola devam ettim 180 km sonra ( şehirler arası) kırmızıya düştü sizce neden bu kadar yakmaz heralde bu arada depoyu 60 tl ye fulledim

vosvosist

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaclık tup takdırdın ?
ilk başlarda biraz fazla yakar sonraki ayarda biraz kısarlar gazı birde gaz takdırınca gaza fazla basıyoruz bence ilk başlarda
km de 140 tl ye düştü şü anda

fenci44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
32 litrelik taktırdım bu arada kırmızı yandı ama benzine geçmedi acaba ışıkta hata olabilir mi

vosvosist

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kırmızı yanıyor ama bi haylı yol yapıyor yandıkdan sonra benzine gecene kadar kullan derim benzin deposu gibi hassas şamandıra yok malesef lpg lerde

fenci44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
acaba simit depoya bakıp gazın doluluğunu anlıyabiliyormuyuz bu arada cevaplar için sağol

gokan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 2009 un 8 ayında taktırdım 1700/10 taksıtır tek memnunıyetsızlıgım diger lpg kıtlerine gore daha cok ses cıkarıyor araba yı dısardan goren dızel mı dıye soruyo.....cekişi on nura araba 1.4.. 210 vurdu ben bile hayret ettim....yakışını hesap lamadım dun depoyu fulledim 85 tl gaz aldı ....bakalım kaç km gidecek....bir ayrıntıda ha tüpü taktırdıgım yer 15000 km de bir gaz fıltresını degiştirecen dedi...bil mem ne kadar dogru

Son düzenleme: