Landirenzo hakkinda bilgisi olan arkadaşlar yardim

semihköymen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adana olgun oto lpg de landirenzo sirali sistem tüp taktirdim. Aracim şehir dişi 160-170 krş şehir içi 195-200 krş arasi yakiyor corsa c 1.4 aracim tüpde çok verimli çalişip saatte 190-200 km hizi rahatlikla görebiliyorum. Opeline tüp taktirmak isteyen arkadaşlara tavsiyem landirenzo taktirmalari vede tüpün markasi kadar tüpü takan yerin önemide çok büyük oldugunu unutmasinlar.

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 1998 model VECTRA 1.6 GL aracıma landi renzo taktırmayı düşünüyorum. Ama blu kit mi yoksa omegas mı bi türlü karar veremedim. Opel servisteki lpg ustası ve mühendisi blu kit, dedi istersen omegas takarız ama fiyat farkı var dediler. Yetkili bayiye motor şasi numaranı gönderiyoruz onlar uygun modelini gönderiyorlar diye bilgi verdiler. Özellikle 1.6 aracında landi renzo lpg olan arkadaşların fikirlerini bekliyorum... Saygılar

Ac1DBuRn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde aracm sehiricinde 500krs'a kadar Benzin yakiyordu. Mecburen LPG'ye gectm. Landirenzo kullaniyorum. Henuz 2000km bile anca olmustur belki. Sehirici-disi karma kullanimda 175krs civarinda tuketimim. Son hizda degisiklik olmadi. Ses konusunda hic sikayetim yok. Tup oncesi aracimda bir silkelenme problemim vardi lpg takildiktan sonra ortaadan kalkti. Tavsiye ederim...

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
blu kit mi yoksa omegas mı kullanıyorsun

schaqlaban

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Omegas diyorum başkada bişey demiyorum ben...

paradox

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim 2004 vectra c aracımda omegas modeli vardı enjektör sesleri dizel araçdan hiç bir farkı yoktu. 2006 astra aracımda Romano marka tüp vardı. Ben o tüpün üzerine kit tanımam derim. çekiş yakıt tüketimi harika ötesiydi.

Başkent oto sanayide dağ-cey de taktırdım. ustanın ismi mehmet beydi. montajları gayet profesyoneldi. bilginiz olsun

MELİH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
landi ile landirenzo arasında fark var mı?

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende taktırdım yenilerde opelin kendi proğram yüklediği bi kit var onu taktırdım 1500 tl 10 taksit gayet iyi gidiyor hız olarak 210 gördüm lpg de bi sorun çıkmadı çok dik rampa olmazsa pekte bir fark etmiyor