Landirenzo hakkinda bilgisi olan arkadaşlar yardim

vosvosist

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar landirenzo yu tavsiye eden öneren kullanan arkadaşlara teşekkür ederim şehiriçi ve uzun yolda tasaruf ve performansı üst seviyede bu arada shell in gazı diyerlerine göre daha iyi

mertkaan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet lpg filitresi 10000-15 binde değiştir katkılı otogazlar reçine gibi oluyor filitredde tıkanıyor bence 10 binde değiştir.landi renzo bosch marka enjeksiyon kullanıyor kaliteli ama ses var evet ama performansı iyidir.

mertkaan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel landi renzoya onay veriyor zaten 0 km araçlarda

derjunge82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba,
Şu ses olayına takıldım kaldım. Ne kadar ses yapıyor. Dışarıdan belli ediyor mu araç kendini? Peki iç kabinde ses nasıl? Keşke bir aracında Landi Renzo lpg kiti takılı bir arkadaş küçük bir video çekip buraya koysa. Böylece taktıracak insanların kafasında soru işareti kalmamış olur. Ses durumu kişiden kişiye değişebilir. Mesala ben kendimi biliyorum, biraz hassasımdır. Araçta benzinliyken bir ses yok, ancak Lpg taktırdıktan sonra bu durum benim sinirimi bozabilir. Eminim benim gibi düşünen arkadaşlar vardır.

Selamlar

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç içinden duyabiliceğini bir ses değil. ancak motorun yanında şöyle ön teker çevresinde isen kulağını verdiğin zaman enjektörlerin çıt çıt seslerini duyabiliyorsun

fenci44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede landi renzo var yeni taktırdım acaba ilk takıldığında fazla yakması normalmi ayardan sonra belirgin bir düşüş olurmu

vosvosist

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayara gidince belirtin kısarlar genelde ilk takılınca gazıfazla acıyorlar
birde arac kullanma alışkanlıgı gaza gecince biaz degişiyor gibi sanki

vosvosist

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
OLGUN LPG , otogaz, lpg, lpg dönüşümü, likit petrogaz, alo lpg lpg dönüşüm hattı tüpgaz, tüp, landi renzo, ... 1994 yılında OLGUN OTO YEDEK PARÇA SAN. VE TİC. A.Ş. ... KÜÇÜKYALI-MALTEPE Tel: 0(216) 417 0095. Fax: 0(216) 417 0078 ...