lpg marka seçimi yardımı gaziantep

cago022

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar landirenzo (1600 tl peşin), brc(1550 tl peşin) veya atiker(1000 tl peşin fiyattan dolayı) markaları arasında secim yapmakta zorlanıyorum.araç 2009 model astra enjoy hb 1.6 garantili suan.acaba en uygunu hangisidir?ayrıca gaziantepte olgun lpg var acaba kaliteli işçilik çıkarıyorlar mıdır?bilgisi olanlar paylaşsın lütfen.

emre12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayı aldığımda (2yıl önce) gaziantepte araştırdım
ozaman landirenzo olayı yok ne takayım dedim servisteki usta BRC dedi
chavrolet ve hyundai BRC ile bayi çıkışı yaptığı için iki satıcıyada gidip sordum ikiside eski garajlar içinde bir yer tarif etti internettende kontrol ettim 2A mühendislik bayisiymiş (2A müh.BRC türkiye distribitörü, gaziantepte 2 tane bayisi var)
bayinin kendileri sıfır arabayı götürdükleri yere taktırdım 2 yıl ve 25000 km sonrasında ne bir arıza lambası nede teknik sorun benzinli gibi binip geziyorum.
bayi (teymur) ile bir görüş tavsiye ettikleri yere taktır
ben öyle yaptım sorun yok.

SEVEMEDİM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
antebi iyibilirim...
eski garajlarda güneydogu lpg var ünaldıda My otomotiv var atiker bayileridir bunlarda yapma nerde yaparsan yap
atiker zor ayar tutuyor bende öyle oldu...... bence brc

Son düzenleme:

snadir60@hotmail.com

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşım bende bu konuyu çok araştırdım 4 ay kadar oldu lpg taktıralı BRC derim hiç düşünme ancak sana montaj hakkında küçük bir püf nokta söyleyeyim taktırırken içeri gösterge paneli için kablo geçiriyorlar sileckelerin altındaki jontalı kabloların hiç birine dokundurtma en baştaki Elektronik beyin kısmı var 4-5 vidası var onu açtır onun içinden geçirt o jontaların içinden geçirirlerse çok uğraştırır sonra seni eh ufak bir yağmur yada araba yıkamanda pedalların altı suyla dolar tecrübe konuşuyor :) kolay gelsin

cago022

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben garantili olsun diye landirenzo düşünüyordum ama brc daha ii sanırım.

PN 635(PAMUK NURİ)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende gaziateyim aracima aldesa sirali sistem taktirdim çok memmunum markadan önce ustasina git sanayide büyük caminin oralarda mahir kadifecinin yeri var oraya git takdir sonrada bana dua et işin ustasi o adam giderken benden slm söle çok iyi ilgilenir o adam

baticaliskan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BRC kullanıorum ve maşallah yani performansı falan mükemmel :)
BRCyi taktır kafan rahat olsun.

MYOTOMOTİV

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gaziantepte güneydoğuya ve myotomotive yaptirma kime yaptirirsan yaptir
diyen arkadaşimiza cevaben
bahsi olan myotomotiv size nasil bir yanliş yapti bunu açiklamanizi rica ederim
yanliş yapildiysa neden düzeltilmesini talep etmediniz,talep edilmesine rağmen
yinede düzeltilmedi ise neden hakkinizi hukuki yoldan aramadiniz.
Bu sorular sizi tatmin etmedi ise son sorum diğer firmalarla ne gibi bir bağlantiniz var.
Lütfen yazilarinizla insanlara iftira atarak işine engel olmayi birakip
5000 menmun müşterisi olan ciddi bir firma aleyhine yazmayi önce vicdanen
düşününüz.
Saygilarimizla

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende gaziateyim aracima aldesa sirali sistem taktirdim çok memmunum markadan önce ustasina git sanayide büyük caminin oralarda mahir kadifecinin yeri var oraya git takdir sonrada bana dua et işin ustasi o adam giderken benden slm söle çok iyi ilgilenir o adam

ben de Aldesa taktır derim. 1.6 turboda bile çok şükür benzin gibi sorunsuz çalışıyor. işçilik ve ayarlar çok önemli. genelde montajı yapanlar ve ECU ayarı yapanlar aynı kişiler olmaz; ikisi de iyi olacak..

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar landirenzo (1600 tl peşin), brc(1550 tl peşin) veya atiker(1000 tl peşin fiyattan dolayı) markaları arasında secim yapmakta zorlanıyorum.araç 2009 model astra enjoy hb 1.6 garantili suan.acaba en uygunu hangisidir?ayrıca gaziantepte olgun lpg var acaba kaliteli işçilik çıkarıyorlar mıdır?bilgisi olanlar paylaşsın lütfen.

kayın pederin 1,4 2001 astra var zavoli taktırdık 6 aydır kullanıyor bir sorun yok. bende 3 gün önce taktırdım. yakıt aldım otobana çıktım. 215i gördü korktum ben ayağımı çektim hemde sorunsuz sanki benzindeymiş gibi. 1300 tlye 10 taksitle aldım. benim tüpün serisi kayınpederinkinden bir üst sınıfmış en son sınıf. abi kesinlikle aygaz alma enjeksiyonlarını mahvediyor dedi.