lpg marka seçimi yardımı gaziantep

SEVEMEDİM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gaziantepte güneydoğuya ve myotomotive yaptirma kime yaptirirsan yaptir
diyen arkadaşimiza cevaben
bahsi olan myotomotiv size nasil bir yanliş yapti bunu açiklamanizi rica ederim
yanliş yapildiysa neden düzeltilmesini talep etmediniz,talep edilmesine rağmen
yinede düzeltilmedi ise neden hakkinizi hukuki yoldan aramadiniz.
Bu sorular sizi tatmin etmedi ise son sorum diğer firmalarla ne gibi bir bağlantiniz var.
Lütfen yazilarinizla insanlara iftira atarak işine engel olmayi birakip
5000 menmun müşterisi olan ciddi bir firma aleyhine yazmayi önce vicdanen
düşününüz.
Saygilarimizla

adanadan gaziantepe tatile geldigimde yapılan yanlışı gördük tekrar söylemeye gerek duymuyorum ayrıca yarası olan gocunur
biri bana yanlış yaparsa benim için bitmiştir nerde olsam memnuniyetsizligimi bildirim.
neden hakkınızı aramadınız diyorsunuz sadece firma yetkililerini arayıp şikayette bulundum bulunmadım degil... ama o kadar hukaka taşınacak bir olay görmedim..

iftiradan bahsetmişsiniz kimsenin kimseye iftira attıgı yok iyi iş her zaman takdir edilir memnuniyetsizlikte her herde söylenir... 5000 degil 5.000.000 memnun müşteriniz olabilir... ama benim için bitmiştir. hizmetinizden memnun kalmadımmm... eşime dostuma v.s. tavsiye etmem etmekte zorunda degilim
kimseyede iftira attıgımız yok

gdonmez77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LPG sisteminde taktırdıktan sonraki 1 sene değil 5 sene önemlidir. ZAVOLI her zaman yaptığı işin arkasında duran bir firma. Denenmemiş hiç bir şeyi müşterisine kullandırmıyor. Bir arıza durumunda da Türkiye'nin neresindeyseniz o bölgedeki bayisini devreye sokup sorununuzu çözüyor. kendimde ZAVOLI kullanıcısı olarak (geçmişte Voltran, Atiker, Lovato kullandım) en iyi satış sonrası hizmet ZAVOLI de.
NOT: Lovato eski Lovato değil, şu anda yeniden yapılanma halinde, bayilerini yeniden oluşturuyor. Bir zaman sonra o da oturacaktır, ama şu anda Lovato montaj ve servis açısından başa döndü.

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra varken geçirdiğimiz kazadan sonra araçtan söktürdüğüm Atiker kiti Küsget'teki ÇELİK otogazda 97 Vectra aracıma taktırdım. Hem eski araçtan sökme hem de takma esnasında gayet yardımsever davrandılar. Vectrayla kaza yapana kadar lpg anlamında sorun yaşamadım. Ufak tefek sorunlar oldu elbet ama onlar da kitin diğer araçtan sökülmesiyle ilgiliydi tahminimce...

muratguv

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1-prins
2-teleflex
3-brc
4-landi renzo
5-tartarini
6-zavoli
7-lovato
8-atiker
9-vogas
10-mimgaz
11-aldesa
12-
13- vb. Gibi gidiyor lpg markalari

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yerli malı yurdun malı, herkes Atiker kullanmalı... diyeceğim ama herkesin kendi tercihi :) Haa, durduk yere fazladan para vermeyin diye diyorum.

Bazı arkadaşlar atiker ayar tutmuoyr demiş de, arkdaşlar ecu ile yönetilen sıralı sistemden bahsediyoruz hatırlatayım dedim.

calmy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kampkeyfi.com
Garantiyi bozmayan bir sistemin olduğu durumda başka marka düşünmek doğru değil. Kaldı ki o marka dünyanın en büyük üreticisidir.

bekir0606

Kayıtlı Kullanıcı
65-Van
Siteyi ziyaret et
telefleks'i tek geçerim.

cago022

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gaziantep olgun lpg de garanti kapsamında landirenzo taktırdım arkadaslar memnunum.fakat son zamanlarda çıkan kaza anında yanma patlama olayları korkuttu beni.bu risk benzin ve dizelden daha mı fazla sizce?

dgnzcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.doganozcine.com
lpg de elbeteki daha fazla tehlike.bu su götirmez bir gerçek. sonuçta arabamızda basınçlı LPG kazanı bi nevi bomba gibi taşıyoruz. Allah korusun ya....

ben ne kadar yakınsamda benzin fiyatlarından, vallahi korkuyorum lpg den, bu son lpg patlama haberleri ve 4 kişinin yanarak ölmesi iyice de tuzu biberi oldu bana... araca verdiği zararlarda cabası..

sizi bilmem ama ben arabamda bomba taşımak istemiyorum. direnebildiğim kadar direnicem.

Son düzenleme: