LPG tercihiniz?

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani gimat kavşağına gelmeden yıldız sanayisinin ordan inerken totalin hemen yanındaki yerden...fulledim bakalım bitince yazarım kaç km gittiğini yaklaşık olarak...

sanırım farklı güvenal gazdan bahsediyorsun. ben o güvenal gaz ı gordum sanırım evet total falan hatırladım şimdi.. orada 1.68 oluyor sanırım. ama 1 kuruş fark için kesinlikle o keşmekeşin içine girmeye gerek yok.

benim dediğim anadolu bulvarından istanbul yoluna dönmeyip devam edersen 150 metre ileride sağda. ne gelen var ne giden :) ki oradan çıkınca 20 metre sonra gimat toptancılarına dönülen ışığa geliyorsun. dönmeyip devam edersen karşıyaka ya doğru gidiyor işte o yolun uzantısı..

tyuncu111

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet 10 bar basınçta daha çok sıkıştırdığından pislik gibi bir sorun oluşmuyor ben bunu anlatmaya çalışıyorum. basınç yükseldiğinden arabada tıkanma veya asılmamazlık yapmıyor...

bozdagli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende genellikle opetten aygaz alıyordum. forumu okuduktan sonra shell den almaya başladım. şunu söyleyebilirim ki araba bariz şekilde çekişten düştü. ama belki daha uzun mesafe götürebilir. yani aygazın performansı daha iyi geldi bana.

onur1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alacaksın zavoli koyucaksın opeti akacaksın yollara...opet kartta artısı tabi :) eskiden kullandıkları katkıdan eser yok adamlar onaydan geçmiş alırken içiniz rahat olsun..

dandan06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de forumları okuyup aygazdan vazgeçenlerdenim.
Hatta gidip filitre değiştirip filitredeki yağı gördükten sonra bi daha uğramadım aygaza.
Ağrıdaki en ucuz gazı alıyorum.
Çok da memnunum.
Kmsi aygazla aynı, ama litrede 20 kuruş cebimde kalıyor.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Petline 1.65 den aldım :) 2 depo kullandım, Cok hızlı araç kullanan biri olmadığım için arabada bir fark göremedim :) Hatta Söke yolunda güven al ve USPET 1.45' e satıyorlar :)

Normalde bende PO'dan alıyorum 1.99TL araç yıkama, çay, gazete ücretsiz. Olarak aracınıza servis yapıyorlar. birde fulledimi yanında bardak felan veriyorlar :)

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
30ooo kmdir aygaz kullanıyorum ne tıkama ne bişey var.