Opel Astra G Far Temizliği Uygulamam

yasin90

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saDece 800 ve 1200 lik su zımparası alarak ta yapabilirsiniz yapacağınız işlem basit ve maliyeti ucuz.zımparalar 2.50 krs bir adet pasta cila kalitelisi 10 tl ( sanayıden alınız).arkadasımızın anlattığı gibi uygulayın el ile sonrasında pasta cilayı uygulayın sonuç aynı olacaktır.

sonucun aynı olması için kolun dakikada min 1000devir cevirmesi lazım :D

Ayrıca en kalın zımparadan en inceye kadar uygulanmalı ki yüzeyde hiç çizik kalmasın, tabi bu isteğe bağlı isteyen 2 zımpara alıp denesin :)

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işlemi kendı aracımda uyguladım evet kollarınız biraz ağrıyor ama sonuç gercekten çok güzel benim aracımın farları içten kirli olduğu için dıştan elde ettiğim sonucu biraz kötü gösteriyor fakat sonuç mükemmel oluyor:) 2 zımpara ile yaptım :::) tabiki farların kirlilik oranıda önemli burda

d.berkay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam sadece 800-1200 yapıp elle, sanayiden 10TL'ye alacağınız kaliteli(!) ürünlerle bu sonucu elde edebiliyorsanız tebrik ederim :) Ben demekki 5 senedir boşuna 400den başlayıp 2000-3000'e kadar zımparalar uygulayıp makine ile çizik kalmasın diye uğraşıyormuşum :)

yasin90

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işlemi kendı aracımda uyguladım evet kollarınız biraz ağrıyor ama sonuç gercekten çok güzel benim aracımın farları içten kirli olduğu için dıştan elde ettiğim sonucu biraz kötü gösteriyor fakat sonuç mükemmel oluyor:) 2 zımpara ile yaptım :::) tabiki farların kirlilik oranıda önemli burda

Burada sanırım şu olay devreye giriyor; siz cüzzi bir miktar para harcayıp malzeme alıyorsunuz ve beklentinizi düşük tutup içiniz rahat ediyor.(lütfen yanlıs anlamayın beni saygımız var)

Yalnız tam anlamıyla daha doğrusu %100 düzelmee olmaz mümkün değil bu :)
%100 iyi sonuc için D.Berkay hocam reçeteyi vermiş

Tabi %30luk bir düzelme sizi mutlu ederse anlarım, benim ve konuyu açan arkadasın amacı %100 düzelme ve basarı sağlamaktır :)

cemilorcun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanki farlar değişmiş gibi güle güle eskid

d.berkay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler Kemal Bey.