Opel Astra H Far Temizliği Uygulamam

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Çağrı Bey..

Zımparalar ve gerekli miktarda kimyasallar için ortalama maliyet 25-30tl civarında olacaktır. Ancak işlemler için polisaj makinesi ve uygun pedler gerekli. Bunlar asıl maliyetli kısımlar.. Bunun yanında far temizliği için gerekli miktarda kimyasalları az miktarda bulmakta oldukça zor.

Bu malzemeleri temin etmeden bir servise yada ilgili dükkana gitsem bana ne kadara mal olur ?

d.berkay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben çift far için 80tl alıyorum.. :) Başka yerleri bilemiyorum :)

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bende yaptim yaza< direk yine cıktı bende direk far aldım

d.berkay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer uygulama sonrası farlarınıza kaliteli koruyucu ürünler kullanmazsanız ve yıkamaya dikkat etmezseniz yeniden sararması çok çabuk oluyor. Benim yaptığım uygulamalara 1 yıl garanti veriyorum ama çoğu iki yıl yeniden sararmadan görevini yerine getiriyor :)

BlueBeach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok güzel olmuşlar kıskandım gerçekten. Bizi buralarda 100TL civarı yapıyorlar bu işlemi, Alacağımız malzeme 100 TL yi geçiyor ama tabi malzeme yine sende kalıyor. Yapabileceğimi bilsem malzemeleri alır yapardım.

mustafasadık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben başkasına yaptırdım 35 tl para verdim adam hem iyi yapmamış hemde boyayı mahfetmiş bu bantlardan yapıştırmamış sanırım, çünki bırakıp gitmiştip başında durmamıştım boyanın farın etrafındaki boyaları sipralle bozmuş mahfetmiş. bu olmamış dedim bu, abi yapacagım bişey yok diyor. e işi ni bilmiyorsan yapma, yada bant yapıştır.
bizim insanımız olmaz.

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben başkasına yaptırdım 35 tl para verdim adam hem iyi yapmamış hemde boyayı mahfetmiş bu bantlardan yapıştırmamış sanırım, çünki bırakıp gitmiştip başında durmamıştım boyanın farın etrafındaki boyaları sipralle bozmuş mahfetmiş. bu olmamış dedim bu, abi yapacagım bişey yok diyor. e işi ni bilmiyorsan yapma, yada bant yapıştır.
bizim insanımız olmaz.

Dürüst olmak gerekirse birazda sizin kabahatiniz ben haytta 80-100tlye yapılan işi 35e yapana güvenmem ancak bir kaç arkadaşım referans verir he o zaman belki ama yinede arabayı bırakıp gitmem kullandığı kimsayalın markasına kadar görmeliyim zaten ucuz biryer meg. mi kullanır sıradan cbs cila mı kullanır :)

ardakaan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abilerim bende 2006 corsa c var. sol farında hafif bir pusluluk var. İnşallah içten sararmamıştır... Babamın 2003 clio symbolüne aldığım meguiars plastxi bez yardımıyla yedire yedire sürdürdüm, az çok kendine getirmişti zımpara kullanmadığım halde. Diyeceğim o ki ben gitsem 800-1000-2000 zımpara alıp ince ince zımparalasam ve makinasız el yordamıyla meguiars plastx'i vursam (bayağı uğraşmak kaydıyla) Farlarımı normale döndürür mü?
Yoksa zımparayı kendim atıp oto kuaför ustama (yakınım) 5tl bi çay parası karşılığı plastx'i makinayla mı vurdurayım? Bana bir yardımcı olun lütfen.
Birde tek başına Plastx yeterli olur mu kimyasal açısından?

d.berkay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arda aracınızın farlarının fotoğrafını paylaşabilirsen ona göre çok daha net yorum yapabilirim..

Bu arada güncel uygulamalarımı takip etmek isteyen olursa facebook sayfamı beğenebilir.

Ankara Far Temizleme
"DBY Detailing"