Opel Astra Hantal !

M3R4KLI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olay yarışa dönecek baksanıza E5 lafı geçmeye başladı..Hoş değil böyle şeyler..

buqra1907

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabi İllaki Boş Yolda 1.6 Geçer Ama Madem Kıyaslama Yapıyoruz 1.5 Motorlu Accent le Gecerim Ben Astrayı ?

buqra1907

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha Astramı Geçen Olmadıgı İcin No Problemo Adamına Denk Gelmemişim Demekki

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok bu konunun mudavımlerı anlasamaz bence. ben net fıkrımı soyluyorum ve bu konudan ayrılıyorum.
1.opel astra cdti1.3 MOTORA gore torku sayesınde serı bır arac
2.opel astra cdti 6 ılerı vıtes nedenıyle ılk vıteslerde HANTAL bir araç
3.opel astra cdti saatte 220 km hızı gorur ama bir saat boyunca o hızda kalamaz.bu nedenle opel astra cdti bır saatte 220 km yapamaz :)
4.opel astra cdti ancak 1.3 motorlu bır aracla kıyaslanabılır. 1.6 tdci ile kıyaslanması bence mantıksız guc yonunden.ama konfor acısından dersenız ben astra derım.
5.bu arac bır performans aracı degıl ekonomı aracı.buna ragmen gıdısı tatmınkar.
6.bu aracla 100 km de sehır dısında 3.8 ortalamayı yakalayan arkadasımız vardı.izmir kusadası denızlı yolunda yapmıstı sanırım denemesını de. bu yol komple duzlukten olusmaz rampaları coktur. sehır ıcınde kullanım tarzına gore ve sehrın trafık yogunluguna gore 7 ortalamada cıkar ben de kı gıbı 5.8 ortalama da.ben manısadayım bu arada.
sehır dısında 3.8 belkı cok ucuk bır rakam olabılır ama 2000 devır 6. vıteste 90 km hızla bu arac 4.5 lıtreyı gecmıyor, kendı tecrubemle sabıt.baskasının ne yaptıgı cok umrumda olmaz bu nedenle.
7.bu araca sahıp olan arkadaslar aracın ozellıklerını , haddını bılırlerse bu arac sahıbını uzmez.performans olarak ve yakıt olarak. gereksız poelmıklere gırmeye gerek yok bence bu konuda.
bınselam eder bu konudan uzaklasırım.

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha Astramı Geçen Olmadıgı İcin No Problemo Adamına Denk Gelmemişim Demekki

Buğra kardeşim yapma etme.Sonuçta 1.3 litre ve oldukça ekonomik bir araç.Bu araç gazlamak, yanlamak v.s. için değil ekonomi için.Yakın arkadaşımda j kasa 1.3 var ben çok memnun kaldım ama imkansızı beklememek lazım.Nihayetinde gücü belirli araç bu...