Opel Astra J CD400 Kod Resetleme

onnurr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cd 300 teybimi söküp yerine Cd 400 teyp montajı yaptım. Cd 400 ün kodu elimde mevcut, ancak ekranda sürekli kilitli yazıyor,kilit kodunu teybe giremiyorum

Yardımcı olursanız sevinirim

Hocam nasil yapabiliriz bunu anlatirmisiniz

keyfoagam

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
VIN atma işini nasıl yapıyoruz? CD300 den cd400 e geçtim kilitli yazıyor. hangi chip çıkarılıp nasıl VIN kodu değiştirilecek?

keyfoagam

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
eeprom chip 24s128 yazan chipi buldum. onu çıkarıp cd300e ait oalnı takarsam ne olur?

keyfoagam

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
kod resetlemeyi buldum ama şimdide aux çalışmıyor. cd300 ile cd400 soket farkı varmı?

keyfoagam

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
cd300 den cd400 geçtim. radio çalışıyor fakat aux bir türlü çalışmıyor ne yapmak gerekir?

keyfoagam

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
cd300 ile cd400 aux sokette yerleri farklımı?

Jack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bluetoothsuz cd400 plus ile Bluetoothlu cd400plus degisimi

Merhaba, aracimda Bluetoothsuz cd400plus var, ve elimde bir tane cd400plus Bluetoothlu var, bunlari değiştirmek istiyorum ama mikrofon bağlantısini nasıl yapacağımı bilmiyorum, kilitli yazısı çıkar mi sice? Birde mikrofonu hangi pine takmalıyım, yardımcı olabilir misiniz ☺

keyfoagam

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Merhaba, aracimda Bluetoothsuz cd400plus var, ve elimde bir tane cd400plus Bluetoothlu var, bunlari değiştirmek istiyorum ama mikrofon bağlantısini nasıl yapacağımı bilmiyorum, kilitli yazısı çıkar mi sice? Birde mikrofonu hangi pine takmalıyım, yardımcı olabilir misiniz ☺
Kilitli cikar. Pin sira bulamadim

Babacanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Multimedyadan orjinal cd 400 e dönüş.

Bana ulaşırsanız yardımcı olurum

Hocam merhaba, 2009 model insignia aracım var. Yaklaşık 4 yıldır bende. Önceki sahibi navigold multimedya taktırmış. Her geçen gün yavaşlayan bu multimedya 2 gün önce ekrana görüntü vermemekle iflas bayrağını çekti. Orjinal ile biraz kullanayım dedim. Orjinal cd 400 ü taktığımda kilitli uyarısı aldım. Eski sahibine ulaşıp durumu bahsettim. Orjinalini kaybettim tanıdık multimedyacıdan bi tane alıp sana satarken bagajına onu koydum dedi. Biraz araştırdığım kadarı ile opcom ile açabiliyormuşuz sanırım. V1.59 opcom var elimde kurcaladım fakat bulamadım. Farklı bi yolumu var. Aydınlatabilirmisiniz?