Opel Maceram Bitti...

by_asii

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah kaza bela vermesin
bu arada honda da güzel arabadır ama bzim gönlümüz opel diyor

mratoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Acaba aracınızda ne gibi arızalar başgösterdi ve 3 defa yolda kaldınız? Bu konuda biraz daha ayrıntı verirseniz benim gibi easytronic kullanıcılarını aydınlatmış olursunuz.

Arkadaşım ben bu şanzıman yüzünden 3 defa yolda kaldım. İlkinde şanzıman beyni tamir gördü ikincisinde garantiden tekrar tamir gördü ve arasıra yine F lambası yandı baskı balata değişti en son yine F arıza lambası ve beyin tamire baskı balata bilyası değişti arabayı bulunduğum ilçeye getirmeden sattım kurtuldum...Benim bu üçüncü arabamdı bu kadar sorunlusunu görmedim inanın diğer değişen parçalarını saymıyorum artık...

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
easytronic'leri diğer Opellerden ayrı tutmak lazım:D sorunlarıyla ün yaptı easytronik şanzımanlar:D hayırlısı olsun, güle güle kullanın yeni aracınızı:good:

shambala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdiden hayırlı olsun iyi günlerde kullanın
bu bizim açarların şanzımanı nasıl oluyor:)

phdserkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım ben bu şanzıman yüzünden 3 defa yolda kaldım. İlkinde şanzıman beyni tamir gördü ikincisinde garantiden tekrar tamir gördü ve arasıra yine F lambası yandı baskı balata değişti en son yine F arıza lambası ve beyin tamire baskı balata bilyası değişti arabayı bulunduğum ilçeye getirmeden sattım kurtuldum...Benim bu üçüncü arabamdı bu kadar sorunlusunu görmedim inanın diğer değişen parçalarını saymıyorum artık...

Alırken ben de biraz tereddütle yaklaşmıştım ama dizel otomatik o sınıfta araç bulmak zor. Ford zaten sorunlu 2005 civarı, geriye bir tek Opel kalıyor. Umuyorum ki ben de yolda kalmayayım:(

Madem bu kadar sorunlu, neden o kadar yıldır satılıyor anlamak mümkün değil:mad:

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel mazoşizm dir.. acı çekersin ama zevk alırsın :D

mratoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel mazoşizm dir.. acı çekersin ama zevk alırsın :D

Haklısın birader opel aynen mazoşizm...:) Araç seçimi bana kalsaydı yine opel alacaktım aslında ama eşim Jazzda ısrar etti. Bende açıkcası aldığıma pişman olmadım oldukça keyifli ve donanımlı bir araç.;)