opel ram servis hakkındaki yorumlarınız

peter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel servis

bence opel ram ılgı var alaka var hızmet var arkadaslar aracımla bızzat can usta ılgılende ona cok tesekkur ederım:eek:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bence opel ram ılgı var alaka var hızmet var arkadaslar aracımla bızzat can usta ılgılende ona cok tesekkur ederım:eek:

tavsıye ıstersen ram opel maslakta
Üye arşivi kısmında üye tanıtımlarınızı yaparsanız bizlerde sizlerden çok memnun olacağız :).

(01- opelim.net'e üye olan kullanıcıların kayıt olurken verdikleri e-mail adreslerinde mutlaka ad ve soyad geçmesi gerekmektedir. Aksi takdirde üyelikleri iptal edilecektir. Daha sonradan e-mail düzenlemesi yapan kullanıcılar, eğer e-mail adresleri belirtilen kritere uymuyorsa üyeliği silinecektir... opelim.net'e üye olan kullanıcılar, kendini ÜYE ARŞİVİ başlığı altında tanıtmak zorundadır. Aksi takdirde açtığı konular ve mesajlar silinecek gerekirse kullanıcıya uyarı verilecektir. Forumda yazılan mesajlardan, tamamen mesaj sahibi sorumludur. Şahısların yazdıkları mesaj ve yorumlardan dolayı www.opelim.net hiçbir sorumluluk kabul etmez.)

omeraga82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilgılenıp cvp yazn herkese tşk ler ama ilk yorumları okuduktan sonra daha öncekı yere gıttım ve fren ve debrıyaj baskı balata değiştı ram hakkında ii bılgıler yaptırdıktan sonra geldıgi için yapcak birşey yok şuan:)

kutoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dikkat ederseniz olumlu yorum yapanlar hep yeni üyeler :) Kolpa arkadaslar bunlar kolpa ya oradakilerin tanıdıkları yada orada çalışanlar. Uyanık olalım!!!

tektam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o bakarsan sende yenı uyesın ram servis ıyı oldugu ısten anladıgı ıcın tavsıye ettım.senın yazdıklarını okudum ama hıc yazdıgın gıbı bır yer degıl seninkide kolpa ozaman ne dersın

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla ben artık opel team den wazgeçmem yarın bi aksilik çıkmazsa fren hidroliğini değiştirmek için gideceğim.bide yaz geliyor klimaya baktırmalı :D sonradan klimaya dua okumaktan iyidir :D

kutoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olumlu yanit verenlerin üyelik tarihlerine bakın

o bakarsan sende yenı uyesın ram servis ıyı oldugu ısten anladıgı ıcın tavsıye ettım.senın yazdıklarını okudum ama hıc yazdıgın gıbı bır yer degıl seninkide kolpa ozaman ne dersın

Uyelik tarihine baksana kardeşim !!!