Otomatik vites sevenler derneği

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
(kasko-camla ilgili bi konuyada yazdım burayada yazıyorum.)

konu kirliliği yapmamak için buraya yazayım.benim arabanın ön camın üstü çürümüş içeri su alıyor we ön cam oynuyor yarın yaptırmayı düşünüyorum.mecbur ön cam çıkacak çıkarkende taş izi olduğu için büyük ihtmalle patlar dedi kaportacı.camcı yı aradım.gm marka orjinal bulamazsın ama ithal olur.ama ithali de anadolu sigorta karşılamıyor dedi.ek-can a sordum.cam işine biz karışmayız.dedi.bu konuda ne yapabilirim_?we orjinal camı nerden nasıl bulabilirim_?

şimdiden teşekkürler...

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
(kasko-camla ilgili bi konuyada yazdım burayada yazıyorum.)

konu kirliliği yapmamak için buraya yazayım.benim arabanın ön camın üstü çürümüş içeri su alıyor we ön cam oynuyor yarın yaptırmayı düşünüyorum.mecbur ön cam çıkacak çıkarkende taş izi olduğu için büyük ihtmalle patlar dedi kaportacı.camcı yı aradım.gm marka orjinal bulamazsın ama ithal olur.ama ithali de anadolu sigorta karşılamıyor dedi.ek-can a sordum.cam işine biz karışmayız.dedi.bu konuda ne yapabilirim_?we orjinal camı nerden nasıl bulabilirim_?

şimdiden teşekkürler...

zeki otocama git gerekli her türlü bilgiyi verir sana. sefa sirmen sanayi sitesinde. kesin patlarsa yaptırmadan camı değiştirmeye başvur kaskodan. cam deiştirmek için söküldüğünde kaportada yapılır. hem zamandan tasarruf eder arabasız kalmassın.
camcıda kaskoya başvuru yapılıcak sonra onay gelince sökülücek. kaporta yapılınca takılıcak. ama sigorta şirketlerinin malzeme durumlarını bilmiyorum. genelde anlaşmalı yerlerinde yaptırtırlar. en kötüsü kendileri malzemeyi yollarlar.

Son düzenleme: